3 ya da 4 tane 8 pin çıkışlı güç kaynağı önerisi

Bütçe
400

atprk

Kilopat
Arkadaşlar aşağı yukarı 600W sertfikali güç kaynağı arıyorum. Normalde 2 tane 6+2 ekran kartı girişi olan modeller yaklaşık 350-400TL. Bana en az 3 tane 6+2 pin yani 3 tane ekran kartı takabileceğim model lazım. Yarı modülerde var ama iki katı fiyat farkı var. 350-400 aralığında sertifikalı 3-4 tane 8pin çıkışlı güç kaynağı arıyorum. Bir de korumalar önemli. Bizde şalter atabiliyor. O yüzden. Teşekkürler.

2 tane çıkışlı ne önerirsiniz bu fiyat civarında?
Bu var ama bazı korumaları eksik diyorlar.
Bütçeyi artırabilirseniz XPG Pylon 550W 80+ Bronz Güç Kaynağı PYLON550B-BKCEU | Adeks Store

Bazı kasalarda kablolar yetişmemiş onu da göz önüne alın. Ben sizin yerinizde olsam tercih etmem, açıkçası güven vermiyor bana. 3 ekran katını emanet edeceğiniz bir PSU için bütçeyi biraz daha arttırsanız daha iyi olur. Güvenlik için tabii ki yoksa alabilirsiniz.

Bazı kasalarda kablolar yetişmemiş onu da göz önüne alın. Ben sizin yerinizde olsam tercih etmem, açıkçası güven vermiyor bana. 3 ekran katını emanet edeceğiniz bir PSU için bütçeyi biraz daha arttırsanız daha iyi olur. Güvenlik için tabii ki yoksa alabilirsiniz.
2 tane çıkışlı almaya karar verdim.

Geri
Yukarı