3 yıl kullanılmış Sapphire RX590 Nitro+ SE ekran kartı ne kadar eder?

Acemi Kaşif

Hectopat
Şimdi letgo gibi vb vs platformlarda satışa 2'ci el olarak koyacağım değil mi? Çünkü 1'ci el olarak 3 yıl kullandım ve garanti belgesi 1 yıl önce bitti ki 2 yıllıktı garanti belgesi.

Mining, overclock vs bir şey yapılmadı bildiğim kadarı ile ve daha çok normal kullanım için ve bilgisayar oyunları oynamak için vs kullanıldı.

Bir de ekran kartının şu anki kondisyonunu nasıl öğrenebilirim? Yani ben çok bir performans düşüşü vs görmedim zamanla ama yine de sağlam ürün sattığıma emin olmak isterim, sadece bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Böyle özellikle bir belge falan bir şey çıkartabilir miyim sağlam olduğunu kanıtlamak için? Bir bilgisayarcıya götürüp sağlamlık testi yaptırıp işte ekran kartı ben satarken sağlamdı diyebilmek için eğer alan kişi bozuk olmadan bozuk olduğunu iddia ederse?

İşte kısacası bu ekran kartımı kaça satabileceğimi anlamaya çalışıyordum yeni bir ekran kartı almak için.

Ekran kartının full detaylarını merak edenler içinde; Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

1634424069224.png

Son düzenleme:
En az 5000 TL'ye okutursun. Bilgisayarcıya götürürsün testten sonra GT 210 o kart. FurMark testi yapıp fotoğrafını çek yeterli. O kartı alacak adam zaten madenci olur çalışıyor olması yeterli onlar için de.

Dönüş için teşekkürler, bakacağım dediklerinize. Ve bir de "bilgisayarcıya götürürsün testten sonra GT 210 o kart." dediğiniz ne oluyordu? Ve FurMark testini nasıl yapıyorduk bunu araştırayım ve araştırırken size de sormuş olayım.

Dönüş için teşekkürler, bakacağım dediklerinize. Ve bir de "bilgisayarcıya götürürsün testten sonra GT 210 o kart." dediğiniz ne oluyordu? Ve FurMark testini nasıl yapıyorduk bunu araştırayım ve araştırırken size de sormuş olayım.
Seni dolandırırlar diyor bilgisayarcılara güvenme anlamında. FurMark test videoları var YouTube üzerinde. Test sonucunu alacak olanlara atarsın. Ayrıca satarken IBAN'a para gelmeden teslim etme ürününü.

Bilgisayarcı o kartın iyi para edeceğini bildiğinden "kardeşim test ederken bozuldu ben sana daha iyisini veriyorum" diye eline 100 TL'lik kart tutuşturur onu diyorum. Furmarkı indiriyorsun, full screen ve çözünürlük 1080P seçip stress test kısmına tıklıyorsun. 5-10 dakika yeterli sıcaklık değerlerini görmek için. Kart sağlamsa test boyunca çökmeyecektir. Sen de telefonla ESC ile testi bitirmeden çekersin fotoğrafını.

Bilgisayarcı o kartın iyi para edeceğini bildiğinden "kardeşim test ederken bozuldu ben sana daha iyisini veriyorum" diye eline 100 TL'lik kart tutuşturur onu diyorum. FurMark'ı indiriyorsun, Full screen ve çözünürlük 1080p seçip stress test kısmına tıklıyorsun. 5-10 dakika yeterli sıcaklık değerlerini görmek için. Kart sağlamsa test boyunca çökmeyecektir. Sen de telefonla ESC ile testi bitirmeden çekersin fotoğrafını.

Seni dolandırırlar diyor bilgisayarcılara güvenme anlamında. FurMark test videoları var YouTube üzerinde. Test sonucunu alacak olanlara atarsın. Ayrıca satarken IBAN'a para gelmeden teslim etme ürününü.

Bilgilendirmeler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı