3 yıl önceki aramanın ses kaydı nasıl bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baranx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bir önceki konumda olayı uzunca anlatmıştım. Lakin bazı hocalarım bu kanıtlar yeterli git şikayet et dedi bazıları ise kanıt yetersiz dedi. Çoğu hocam ses kaydını bulursan kazanırsın diyor, telefonda görüşmeleri nerede bulabilirim? 3 yıl önce borç isteyen akrabam ile konuşmuştuk tarihi az çok hatırlıyorum dekontta bende olduğu için ses kaydının tarihini bulabilirim. Savcılığa gidersem ses kaydını çıkarır mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir önceki konumda olayı uzunca anlatmıştım. Lakin bazı hocalarım bu kanıtlar yeterli git şikayet et dedi bazıları ise kanıt yetersiz dedi. Çoğu hocam ses kaydını bulursan kazanırsın diyor, telefonda görüşmeleri nerede bulabilirim? 3 yıl önce borç isteyen akrabam ile konuşmuştuk tarihi az çok hatırlıyorum dekontta bende olduğu için ses kaydının tarihini bulabilirim. Savcılığa gidersem ses kaydını çıkarır mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam kaydı bulamazlar lakin, üç yıl önceki telefon trafiğinden konuşup konuşmadığınızı anlarlar.

Çok büyük ihtimalle çıkaramaz genellikle bu ses kayıtlarına ulaşmak için çeşitli uygulamalar var yani yine de bir şansını dene.

Savcılığa giderseniz savcılık operatörden kayıtları ister. 3 sene kayıt için şansa kalmış bir zaman süresi. Silmişte olabilirler saklıyorda olabilirler.

Savcılığa giderseniz savcılık operatörden kayıtları ister. 3 sene kayıt için şansa kalmış bir zaman süresi. Silmişte olabilirler saklıyorda olabilirler.
Geçen sırf meraktan Müge Anlı izledim, 4 sene önceki HBS mi ne kayıtlarını buluyorlardı. Tanıdık operatör ise sıkıntı yok.

Geçen sırf meraktan Müge Anlı izledim, 4 sene önceki HBS mi ne kayıtlarını buluyorlardı. Tanıdık operatör ise sıkıntı yok.
Şansımı deneyeceğim hocam.

Olay nedir hocam yardımcı olalım.
Hocam bir önce ki konumda detaylı anlattım inceleyebilirsiniz

Arkadaşlar herkese teşekkürler, 17 gün önce konuşmamız varmış yeni hatırladım yarın ilk işim gidip o kaydı alıp dinlemek olacak. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Yaşınız şuan 15 olarak gözüküyor, yaşı 12 olan birinin banka hesabı açması için ailesine ihtiyacı var. Yaşı 12 olan birinin 900$ sahibi olması imkansıza yakın çünkü o yaşta bir çocuğun aklı sadece oyun oynamaya yeter. Çalışmış olsan bile 900$'ı biriktirmek için en az 1 yıl uğraşman gerekirdi ki 11 yaşındaki bir çocuğu işe alacak yerler sadece berberler olacaktır. Onlarında verecekleri aylık 200 TL falan olurdu. 900$'ı bir şekilde elde ettiğinizi varsayalım, ailenizin bu duruma onay vermesi imkansıza yakın bir durum. Aileniz izin verdi diyelim, bu borcu o kişiye verdiniz diyelim borcu geri almanızın tek yolu kadınla konuşup borcunu ödemesi için yalvarmanızdır. Konu troll, troll olmasa bile borcunu geri alabilmesi için hukuki yollara başvuramaz. Moderatörlerin konuyu kitlemesini talep ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı