3 yıl önceki silinen bir video gün yüzüne çıkabilir mi?

Çok özel değilse anlatsanız durumlar nedir?

Dedikleri gibi herhangi bir platformda paylaşılmadıysa bulunması bir tık daha zorlaşıyor.

Hocam kara paramı akladınız ne yaptınız? Neden bu kadar korkuyorsunuz?

Eski mesajlarını oku olayı anlarsın savcılık zaten videoyu bulmuş kendi hesabından paylaşım yapmış.

@FarCioS @AhmetXei @thworld arkadaşlar dün konu olarak açtım zaten olayı oradan okuyabilirsiniz ama konunun benimle ilgisi yok cünkü ben yapmadım öyle bir şey. Bu soruları sorma sebebim nasıl buluyorlar veya 3 yıl önceki video veya başka bir şey nasıl gün yüzüne çıkıyor bunların cevabını merak ediyorum.

Konuya baktım ama ifşa falan mıydı bu? Eğer öyleyse işiniz biraz zor bu tür olaylarda ya karşı taraf umursamaz kesip atar ya da daha fazla üstüne düşer.

Konuya baktım ama ifşa falan mıydı bu? Eğer öyleyse işiniz biraz zor bu tür olaylarda ya karşı taraf umursamaz kesip atar ya da daha fazla üstüne düşer.

Kral dün açtığım konuyu detaylı okuyabilir misin çünkü birinin ifşası falan değil.

Kral dün açtığım konuyu detaylı okuyabilir misin çünkü birinin ifşası falan değil.

Anladığım kadarıyla çocuk içeriği korkutmak gibi olmasın ama bu birinin ifşası olmasından daha kötü bir şey.

Hocam o zaman keşke motoru görüp de attım değil de ben atmadım deseydiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…