3 yıl önceki silinen bir video gün yüzüne çıkabilir mi?

@AhmetXei @Alimitnick @Bieytuuhein arkadaşlar dün ifade verdim zaten konu böyle değil zaten bu açtığım konu sadece bir ihtimal böyle bir şey olmamışda olabilir. Ben eğer olduysa diye nasıl buluyor vs merak ettiğimden sormak istedim.
Bieytu kanka bu dediğin cidden doğru mu yazılım 1 aymı saklıyor silinen şeyleri falan.

Çok özel değilse anlatsanız durumlar nedir?

@AhmetXei @Alimitnick @Bieytuuhein arkadaşlar dün ifade verdim zaten konu böyle değil zaten bu açtığım konu sadece bir ihtimal böyle bir şey olmamışda olabilir. Ben eğer olduysa diye nasıl buluyor vs merak ettiğimden sormak istedim.
Bieytu kanka bu dediğin cidden doğru mu yazılım 1 aymı saklıyor silinen şeyleri falan.

Dedikleri gibi herhangi bir platformda paylaşılmadıysa bulunması bir tık daha zorlaşıyor.

Hocam kara paramı akladınız ne yaptınız? Neden bu kadar korkuyorsunuz?

Ne yaptın be adam :D bi yerde paylaşmadıysan çok zor, eğer son silinenler tarzı yedeklenen bir geri döndürme olayı yoksa imkansız diyebilirim ki 3 yıl geçmiş hiçbir yazılım o kadar tutmuyor genellikle 1 ay
Eski mesajlarını oku olayı anlarsın savcılık zaten videoyu bulmuş kendi hesabından paylaşım yapmış.

@FarCioS @AhmetXei @thworld arkadaşlar dün konu olarak açtım zaten olayı oradan okuyabilirsiniz ama konunun benimle ilgisi yok cünkü ben yapmadım öyle bir şey. Bu soruları sorma sebebim nasıl buluyorlar veya 3 yıl önceki video veya başka bir şey nasıl gün yüzüne çıkıyor bunların cevabını merak ediyorum.

@FarCioS @AhmetXei @thworld arkadaşlar dün konu olarak açtım zaten olayı oradan okuyabilirsiniz ama konunun benimle ilgisi yok cünkü ben yapmadım öyle bir şey. Bu soruları sorma sebebim nasıl buluyorlar veya 3 yıl önceki video veya başka bir şey nasıl gün yüzüne çıkıyor bunların cevabını merak ediyorum.

Konuya baktım ama ifşa falan mıydı bu? Eğer öyleyse işiniz biraz zor bu tür olaylarda ya karşı taraf umursamaz kesip atar ya da daha fazla üstüne düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı