3 yıldır termal macun değişmedim

Salih Akbağ

Attopat
Daha fazla  
PC'yi alalı 3 yıl oldu sanırım. Termal macun hiç değişmedim. Ekran kartınında öyle. Bir bilgisayarcıya mı yaptırayım ekran kartını yoksa kendim mi yapmayı deneyeyim? Yapamayacağımı biliyorum ama işlemciyi yaparım.
Bu arada uygun fiyatlı bir termal macun önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının sıcaklıkları iyiyse hiç dokunmayın, açtığınızda garantiden çıkar. Eğer yine de sürecekseniz kaliteli bir marka alın. Fabrika çıkışındaki macunun yerini tutmuyor çoğu.

PC'yi alalı 3 yıl oldu sanırım. Termal macun hiç değişmedim. Ekran kartınında öyle. Bir bilgisayarcıya mı yaptırayım ekran kartını yoksa kendim mi yapmayı deneyeyim? Yapamayacağımı biliyorum ama işlemciyi yaparım.
Düşük fiyata kötü macun almayın. Paraya kıyın biraz ekran karti macunu ve işlemci macunu önemlidir.

COOLER MASTER MASTERGEL MAKER THERMAL MACUN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bildiğim bu var bayağı sağlam bir termal macun. Ayrıca gidip bir bilgisayarcıda yaptırsan daha iyi olur senin için çünkü ince bir tabaka olması lazım, nohut boyutunda sıkman lazım, fazlası sıkıntı çıkarabilir.

Macun önerisi:
Bunun çok replikası vardı biraz sıkıntılı model.

Yeni konular

Geri
Yukarı