Xbox 3 yıllık Game Pass alma yöntemi düzeltildi mi?

Oh, gerçekten rahatladım. Tüm aboneliklerde Gold ve PC ayrı yerlerdeymiş... PC'yi de oto kapatıyorum. Şans dileyin.

Hocam her alımdan sonra oto ödemeyi kapatmazsanız karşınıza aboneliği yönetin çıkar. Heyecan yapmayın gidip kapatın sonra devam edin.

Ultimate alana kadar 3 farklı abonelik göreceksiniz hesapta, en son Ultimate alırken hepsi birleşecek ayrım kalmayacak.

1688338336819.png

Ultimate kaldı sanırım bir tek değil mi, onu nasıl yapıyorum? Sona geldim, haydi... haydi.

Eki Görüntüle 1845317

Ultimate kaldı sanırım bir tek değil mi, onu nasıl yapıyorum? Sona geldim, haydi... haydi.

Gamepass Ultimate diye aratıp MS mağazasından 1 aylık ultimate alacaksınız ve alırken uyarı verecek zaten 36 ay olarak birleştireceği konusunda. Totalde 35 ay olduysa son hamleniz bu olacak.

Gamepass Ultimate diye aratıp MS mağazasından 1 aylık ultimate alacaksınız ve alırken uyarı verecek zaten 36 ay olarak birleştireceği konusunda. Totalde 35 ay olduysa son hamleniz bu olacak.
Tamamdır. Resime bir bakın da hocam, eksik var mı? Doğru gibi geldi ama şu an beynimde sağlıklı son 2-3 tane falan hücre kaldığından sağlıklı düşünemiyorum.

1688338624225.png

Oldu galiba, basıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı