3 Yıllık Tulpar T7 6700 TL'lı alınır mı?

2.el piyasına göre fiyatı normal ama ben yerinde olsam 8 binlik 1650 ti modellere bakardım sıfır olarak ve maddi durumum o an 8 bin nakit verebilecek durumda değilsede taksit ile alırdım hiçbir şekilde hem sıkıntı yaşamazdım hemde sıfır bilgisayar almış olurdum , 17 inch bulamazsınız ama 16g ram ve 512 gb sdd acer nitro 5 vardı

Benim de tavsiyem sıfır daha düşük bir cihaz almanız olacaktır.
Alınabilir fakat aldığınız kişi tanıdığınız kişiyse. Çünkü nasıl kullandığını bilemezsiniz.
Ben mesela bakımına, sıcaklık değerlerine dikkat ederek kullanıyorum. Bir arkadaşım 95 derecede kullanıyor bakımsız olduğu için.
Şuna eminim aldıktan sonra bir huzursuzluk olacak içinizde.

Yorumları okudum boş, mantıksız yorumlar gördüm. Kardeşim 1060 kartlı laptop günümüz 1650 Ti'den daha iyi bir karttır. İşlemciside keza ortanın iyisi. Bu fiyata o laptopu kaçırmamanızı tavsiye ederim. HDD'si bile mevcutmuş, laptop bataryası ölü değilse şarjı bir şekilde temin edersin. Almadan önce bakımlarını en son ne zaman yapmış, en son ne zaman macun sürmüş bu gibi detayları öğren ve kozmetik olarak temiz ise hiç durma derim. He parçalar eski falan demişler hiç alakası yok 980M kartlı laptop yıllar öncesi ve hala 1050 Ti'yi sollar(1050'yi düşünme bile), parçalar 3-4 senelik değil kullanıma bağlı en az 7-8 sene minimum götürür o cihaz. Sıfır laptoplara aldanmayın siz performans için alıyorsunuz.
6500'e düşürmeye çalış ve piyasada o fiyatlara 1060 kartlı laptop çok nadir görürsün zaten.
Tam modeli nedir? Tulpar T7 V16.1 mi?
V13.1
2.el piyasına göre fiyatı normal ama ben yerinde olsam 8 binlik 1650 ti modellere bakardım sıfır olarak ve maddi durumum o an 8 bin nakit verebilecek durumda değilsede taksit ile alırdım hiçbir şekilde hem sıkıntı yaşamazdım hemde sıfır bilgisayar almış olurdum , 17 inch bulamazsınız ama 16g ram ve 512 gb sdd acer nitro 5 vardı
Çok düşündüm bende ancak 8 bin veresim de yok yani

Aralarında en fazla 3-4 FPS oynar bu da kabul edilebilir bir değer. İnternet kıyaslamalarında ise 1060 daha önde geçiyor. Şarj kablosu laptoptan bağımsızdır, önemli olan iç kısmı, ekran kartı, işlemci anakart, fanlar, giriş çıkışlar sağlamsa gerisi çok basit halledilebilir. Ben de aldım ikinci el ve sadece klavyenin boyası atmış çok da mühim şeyler değil diye düşünüyorum.
3 sene felan sıkıntısız kullanmak istiyorum arkadaşlarımda hep 1060 al diyor sıfır almayı bi nebze düşünüyordum ancak 1650 çöp dediler vazgeçtim
Bu bütçeyi ikinci el bir cihaza harcamayın, üstelik 3 yıllık ve bazı parçaları tamir görmüş bir cihaz.
Tamir görmedi şarj kablosu sadece adam kendi eliyle yapmış

Son düzenleme:
3 Sene falan sıkıntısız kullanmak istiyorum arkadaşlarımda hep 1060 al diyor sıfır almayı bir nebze düşünüyordum ancak 1650 çöp dediler vazgeçtim.

Tamir görmedi şarj kablosu sadece adam kendi eliyle yapmış.

Dediğim gibi ben aynı özellikle HDD haric Haziran'da 5500'e aldım dogal olarak dolar kuru arttı ben almandan yanayım kozmetik kusuru yoksa.

Dediğim gibi ben aynı özellikle HDD haric Haziran'da 5500'e aldım dogal olarak dolar kuru arttı ben almandan yanayım kozmetik kusuru yoksa.
Aslında her şeyin sıfırı yükselince ikinci ellere talep arttı bu yüzden fiyatlar uçtu gitti kozmetik olayı da tam olarak ne oluyo hocam açarmısın biraz

Aslında her şeyin sıfırı yükselince ikinci ellere talep arttı bu yüzden fiyatlar uçtu gitti kozmetik olayı da tam olarak ne oluyor hocam açar mısın biraz.

Kozmetik derken laptop klavyesi ne durumda, plastiğinde çizik var mı, Kavlama yapmış mı? USB portları çalışıyor mu? Genel olarak dışardan baktığında al benisi var mı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı