30.000-40.000 TL sistem önerisi

Grove_V

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 30.000 - 40.000 TL arası sistem arıyorum. CS2 oynayacağım. GTA V gibi ve diğer oyunlarda da sorun yaşamayacağım bir sistem öneriniz var mı?
Aşağıdaki gibi kendimce bir sistem topladım, ama siz değerli arkadaşlarımın da tavsiyesini almak istedim. Yorumlarınız benim için çok önemli, teşekkür ederim şimdiden.

Görsel

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 30.000 - 40.000 TL arası sistem arıyorum. CS2 oynayacağım. GTA V gibi ve diğer oyunlarda da sorun yaşamayacağım bir sistem öneriniz var mı?
Aşağıdaki gibi kendimce bir sistem topladım, ama siz değerli arkadaşlarımın da tavsiyesini almak istedim. Yorumlarınız benim için çok önemli, teşekkür ederim şimdiden.

Eki Görüntüle 2201071

4060 Ti biraz kötü geldi RX 7700 XT alın (bence)

Eki Görüntüle 2201071

Yukarıdakı Cherry son sistem güzel. Soğutucu peerless assasın, RAM'ı 5600 ya da 6000 yaparak alabılırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı