30.000-40.000 TL'ye Hepsiburada'dan sistem önerisi

Proke

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam,

Şu sistem sizce nasıl? Hepsiburada üzerinden almak istememin sebebi 3 ay ertelemeli 6 ay taksit kampanyası olması açıkçası. Sizin önerebileceğiniz bir şey var mıdır? 30-40 k bandı arasında.

Bu tarz yerlerden sistem alınmaması gerektiğini kaç kere daha söyleyeceğiz biz ya?

SSD'yi Adata Legend 850 1TB yap. RAM'i de Corsair Vengeance 2x16 5200MHz CL40 RAM yap.

Soğutucu olarak da bunu al.

Trendyol ve Hepsiburada gibi yerlerden sistem alınmaz. Bakmaya bile değmez.

40k TL'ye alabileceğin en iyi sistem bu şekilde olur ancak sana.

Taksit sıkıntısı var dersen de bu sistemi al 12 ay taksit ile 40k TL'ye geliyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz yerlerden sistem alınmaması gerektiğini kaç kere daha söyleyeceğiz biz ya?

SSD'yi Adata Legend 850 1TB yap. RAM'i de Corsair Vengeance 2x16 5200MHz CL40 RAM yap.

Soğutucu olarak da bunu al.

Trendyol ve Hepsiburada gibi yerlerden sistem alınmaz. Bakmaya bile değmez.

40k TL'ye alabileceğin en iyi sistem bu şekilde olur ancak sana.

Taksit sıkıntısı var dersen de bu sistemi al 12 ay taksit ile 40k TL'ye geliyor zaten.

Üstat haklısın zaten o konuda bir yorumum yok, burada benim derdim hemen hemen peşin fiyatına 9 taksit gibi bir imkan sunması aslında Hepsiburada'nın burada düzgün bir sistem yok ama sanırım alınabilecek.

Üstat haklısın zaten o konuda bir yorumum yok, burada benim derdim hemen hemen peşin fiyatına 9 taksit gibi bir imkan sunması aslında Hepsiburada'nın burada düzgün bir sistem yok ama sanırım alınabilecek.
Bankanızı bilmiyorum ancak bankanız ürün alımından sonra taksit sağlıyordur, ertelemeyi bilemiyorum.

Seninle aynı dertten bende uzun süredir PC arayışındayım. Bazı sitelerde kredi kartlarına özel +taksit kampanyaları var. GameGaraj'da sanırım Axess'in güzel taksit imkanları var. Fiyat farkı artsa bile verdiği süreyi düşünürsen çerez parası. @Kaan Diktaş hocamın ürün tavsiye ettiği yazılara bak. Önerdiği sitelerde denk geldiğim oluyor. Yakalayabilirsen vatanda da taksit imkanları oluyor.

Mecbursanız bu sisteme bakabilirsiniz.
Bu sitelerde itopya gibi mağazaların hazır sistemleri yok sanıyordum bu gamegaraj ın mağazı değil mi? Kendi sitelerinde olduğu gibi uygun fiyatlı ürünler yok mudur?

Bu sitelerde İtopya gibi mağazaların hazır sistemleri yok sanıyordum bu GameGaraj'ın mağazı değil mi? Kendi sitelerinde olduğu gibi uygun fiyatlı ürünler yok mudur?

@Kaan Diktaş hocam tekrar rahatsız ediyorum ama fikrin varsa yazabilir misin?

Bu sitelerde İtopya gibi mağazaların hazır sistemleri yok sanıyordum bu GameGaraj'ın mağazı değil mi? Kendi sitelerinde olduğu gibi uygun fiyatlı ürünler yok mudur?

@Kaan Diktaş hocam tekrar rahatsız ediyorum ama fikrin varsa yazabilir misin?

Demek ki GameGaraj'ın oluyormuş.

Atılan sistem GameGaraj'ın bile olsa kazık yahu.

Demek ki GameGaraj'ın oluyormuş.

Atılan sistem GameGaraj'ın bile olsa kazık yahu.

Hocam selam tekrardan,

SSD Adata Legend ile değiştirip bu sistemi almaya karar verdim. Sizce uygun mudur bu cihaz almak için? Ekran kartının TUF Gaming olmasını istiyorum. Ya da 4070 Super olan bu cihazı mı alayım?

Bir de bütün bunların haricinde 2K bir monitör tavsiyeniz olur mu? 27inç ve dikey olabilen bir cihaz olması gerekiyor işim içinde kullanmam gerektiği için dikey olması benim için önemli bir faktör.

Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı