₺30.000 bütçe için laptop önerisi

BYA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 30k bütçem var 1-2K oynayabilir. Bana oyun odaklı laptop önerebilir misiniz? Biraz araştırdım ama biraz kararsızım.

Merhaba. Yaklaşık 30k bütçem var 1-2K oynayabilir. Bana oyun odaklı laptop önerebilir misiniz? Biraz araştırdım ama biraz kararsızım.
Ben de monster tulpar t7 v20.4 almayı düşünüyorum. Özelliklerini bir tık arttırmayı da düşünüyorum. Şöyle şuraya mesaj atayım tavsiyeler gelirse onlardan da yararlanırım.Bir de bir şey soracaktım atıyorum asus alıcam veya msı fark etmez onların özelliklerini satın alım aşamasında arttıramıyor muyuz sitesine ne zaman girsem beni direkt stokların bulunduğu farklı sitelere yönlendiriyor oralarda da ram veya ssd yükseltemiyorum.

Daha güçlü işlemci ve DDR5 RAM istenirse bu da bakılabilir:

Ben de monster tulpar t7 v20.4 almayı düşünüyorum. Özelliklerini bir tık arttırmayı da düşünüyorum. Şöyle şuraya mesaj atayım tavsiyeler gelirse onlardan da yararlanırım.Bir de bir şey soracaktım atıyorum asus alıcam veya msı fark etmez onların özelliklerini satın alım aşamasında arttıramıyor muyuz sitesine ne zaman girsem beni direkt stokların bulunduğu farklı sitelere yönlendiriyor oralarda da ram veya ssd yükseltemiyorum.
Hocam itopya sitesinde pc alırken ram seçeneği oluyor diye biliyorum. Eğer varsa ordan direkt ekstra fiyst ödeyerek yükseltilmiş alabiliyorsunuz. Onun dışında bildiğim bir şey yok.

Oyun için Laptop önermem açıkçası, ısınması falan baya sorun. İş vb. sebeplerden dolayı çok geziyorsanız olabilir ama sadece evinizde falan oynayacaksanız masaüstü almanızı öneririm, o fiyata masaüstü almak daha mantıklı olur.

Eğer evde oyun oynayacaksanız iş için falanda almıyorsanız masaüstü almanızı tavsiye ederim söylediğiniz bütçe ile çok iyi sistem dizebilirsiniz.

Geri
Yukarı