30.000₺ Laptop Tavsiyesi

dincertekin

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 10400F Soket 1200 10. Nesil 2.9GHz 12MB Önbellek
ASUS TUF GeForce RTX 3060 GAMING V2 OC 12GB GDDR6 192Bit
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar, şu Sıralar kendim için bir gaming laptop bakıyorum. 30-35.000₺ araSında bir bütçem var. Araştırma yaptım fakat MSI GF serisinin ıSınma sorunu olduğunu söylediler. Lenovo Legion almayı düşünüyordum onun hakkında da birkaç şikayet duydum. Özellikle şunu belirteyim markaSı ASUS olmazsa iyi olur(kendileriyle ilgili hiç iyi anım yok laptop konusunda), işlemci tercihim Intel'den yana olur. Bu koşullarda bir laptop tavsiyesi verebilir misiniz rica etsem?

Benim beğendiklerim (sorunları olup olmadığını bilmiyorum):

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önereceklerim şu modeller olur. Bütçeniz 12. nesil işlemciler için yeterli, eski nesillere bakmayın o yüzden.

Victusların ekran kalitesi düşüktür, renkler biraz soluk, siyahlar grimsi olur, bu sizin için önemli ise diğer modellerden birini seçmenizi öneririm. Güç ve performans açısından bu modellerin hiçbiri üzmez. Ben Asus rog strix kullanıyorum.

Benim önereceklerim şu modeller olur. Bütçeniz 12. nesil işlemciler için yeterli, eski nesillere bakmayın o yüzden.

Victusların ekran kalitesi düşüktür, renkler biraz soluk, siyahlar grimsi olur, bu sizin için önemli ise diğer modellerden birini seçmenizi öneririm. Güç ve performans açısından bu modellerin hiçbiri üzmez. Ben Asus rog strix kullanıyorum.
Hocam merhabalar, önerileriniz için teşekkür ederim. Bende ASUS ROG STRIX G513IE modeli kullanıyorum. Donanım sorunlu geldi cihaz bana. ASUS Teknik Servisi gram ilgilenmiyor. O yüzden ASUS'tan uzağım. Bu HP'ler ısınma sorunu veya menteşe sorunu yaşatmaz değil mi ilerde?

Yeni konular

Geri
Yukarı