30.000 Liraya Gaming laptop önerisi, taksit seçenekleri

Sana sorduğum soruya cevap verir misin? Throttle ne biliyor musun?

Fazla ısımı sadece o mu bir bilginiz yok işte bundan bahsediyordum throttle o demek değil!

Eki Görüntüle 1908552

Burada sıcaklık ile ilgili bir şey yok, ama throttle sorunu var.
throttle nedir hocam kısaca, pek bilgi sahibi değilim.

Neyi amaçlıyorsun? Throttle yapıyor diyorum farklı bir şey diyorsun, throttle ne demek diyorum cevap vermiyorsun.
512 gb ssd yeterli gelmeyebilir, bunlarda çift disk slotu yok diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin.

İşlemcinin farklı farklı sebeplerden kendini kısıtlaması. Sıcaklık olur güç limiti olur daha bir sürü sebebi var.
Anladım, bazı yerlerde hp victus 16 serisinde bunu düzeltti diyorlar, ve bu fiyata sizin dediğiniz acer nitrodan başka uygun laptop bulamadım, şayet ısınma probleminin acer nitroda da olduğunu belirtiyorlar. Kafam biraz karıştı ama bu bütçeye en uygun bu gibi geliyor.

Anladım, bazı yerlerde HP Victus 16 serisinde bunu düzeltti diyorlar, ve bu fiyata sizin dediğiniz Acer Nitro'dan başka uygun laptop bulamadım, şayet ısınma probleminin Acer Nitro'da da olduğunu belirtiyorlar. Kafam biraz karıştı ama bu bütçeye en uygun bu gibi geliyor.

Hayır düzeltilmedi sorun, ısınma problemi düzeltilir ama markanın uyguladığı limit kaldırılamaz.

İşlemcinin farklı farklı sebeplerden kendini kısıtlaması. Sıcaklık olur güç limiti olur daha bir sürü sebebi var.

Hahaha ben sıcaklık deyince neden hemen kestirip bilgim olmadığını söylediniz. Sizde mesajınızda sıcaklık yazmışsınız. Ben kısa ve öz bilgi vermek istedim yoksa başka nedenleri de olabilir tabii ki.

Bu bilgilere göre AMD Ryzen 7 7840HS önde gözüküyor. @Artoria Pendragon

Yeni konular

Geri
Yukarı