30.000 TL civarı kasa toplama

34K. 2K için daha uygun olur.

34K. 2K için daha uygun olur.
Sistem güzel fakat bütçe monitörle birlikte 35-36 bin civarı. 2k monitör fiyatları da malum. Bir de toplu olsa daha iyi olur.

GIGABYTE B650M DS3H (AM5/ LGA 1718/ AMD/ B650/ Micro ATX/ 5 Yıl Garanti/ DDR5/ PCIe 4.0 M.2/ PCIe 4.0/ USB 3.2 Gen2X2 Type-C/ 2.5GbE LAN/Anakart) : Amazon.com.tr: Bilgisayar]
34.081 ₺ tutuyor hocam. Yukarıdaki sistemle pek bir fark yok.
Bu bileşenlerin toplu halini zor bulursunuz. @Conscious biraz çalmışım gibi oldu dostum ama kusura bakma. 😀

Son düzenleme:
30.974 ₺ tutuyor hocam.
Bu bileşenlerin toplu halini zor bulursunuz.

Tavsiye için teşekkürler fakat anakart AM4 soket.

Forumdan yardım alarak bu parçalarla bir sistem düşündüm. Değiştirilmesi gerek dediğiniz bir parça var mı?
Siteler güvenilir mi? Arkadaş uzun yıllar kullanacağı bir sistem istiyor. Parçalar kaliteli ama sizin de fikirlerinizi almak isterim. Bu bütçede 4070ti toplanıyor ama işlemci vs. eski kalıyor. Mantıklı 4070Ti'lı önerileriniz varsa değerlendirebilirim. Bütçe en fazla 33k olabilir.
@messinicocugu @Conscious @Merdo34 @Bnalsveee eisaemyck @NNUE @OnurKelees @Phanzox

Forumdan yardım alarak bu parçalarla bir sistem düşündüm. Değiştirilmesi gerek dediğiniz bir parça var mı?
Siteler güvenilir mi? Arkadaş uzun yıllar kullanacağı bir sistem istiyor. Parçalar kaliteli ama sizin de fikirlerinizi almak isterim.
@messinicocugu @Conscious @Merdo34 @Bnalsveee eisaemyck @NNUE @OnurKelees @Phanzox

Bu parçaları tercih edin hocam:
Diğer parçalar ise güzel tercih edilebilir bir sistem.

Siteler güvenilir mi? Arkadaş uzun yıllar kullanacağı bir sistem istiyor. Parçalar kaliteli ama sizin de fikirlerinizi almak isterim. Bu bütçede 4070 Ti toplanıyor ama işlemci vs. eski kalıyor. Mantıklı 4070 Ti'lı önerileriniz varsa değerlendirebilirim. Bütçe en fazla 33K olabilir.

Kioxia 500 GB Exceria LRC10Z500GG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe SSD bu omalı.
2.5k arttırırsanız bu çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı