30.000 TL civarına hazır sistem önerisi

Sanbekliyor

Decapat
Kredi kartı ile taksit imkanı bulunan sistemler arasında 3 sitede karar kıldım vatan, Sinerji ve gamersarena. Bu sitelerde gözüme çarpan kasaları seçtim. Fiyata göre sizce ürünler nasıl? Tavsiye eder misiniz?

RTX'e takmış durumdayım. Açıkçası DLSS çok ilgimi çekiyor. O sebeple tüm sistemlerimde NVIDIA dışında ekran kartına hiç bakmadım. Diğer modellerdende pek anlamıyorum. Anakart olarak DDR5 desteklediği için Ryzen 5 7500 direkt hedefim oluyor.
Vatan da daha araştırmamı yapmadım. Orada bir kredi kartı sorunum var. Eğer öneri sisteminiz varsa tavsiyenize minnetarım.

Bu bilgisayarı seçmemin nedeni 32 RAM ile ihtiyacım olacağını zannetmiyorum ama anakartın DDR5 desteklemesi. Kararım saçma olabilir çok fazla anlamıyorum.
Taksitle aldığım takdirde 2.5-3K arası bir fark ödeyeceğim.

Şunu 4060 Ti içerdiğinden size sormak istedim. Fiyat farkı yine aynı oranda ama muhtemelen almayacağım. Sadece yorumunuzu merak ettim.

Sinerji de merakımı çeken sistem bu oldu. Fiyat farkı yaklaşık 3-4K

@Kaan Diktaş
Ve Yiğit kardeş bir ikinizi biliyorum önerilerinize açığım.

Taksit işi beni bozar hocam. @SadeceYiğit Var mı aklında bir sistem? Attığın sistemler o fiyatlara alınmaz ama haberin olsun. Normalde Gaming gen tarzı yerlerden öneririm ancak fark üzer seni. Bu tarz taksitli hazır sistemler de genellikle vatan tercih ediliyor. Şu sisteme bütçeniz yetiyor ise bunu öneririm.

Taksit işi beni bozar hocam. @SadeceYiğit Var mı aklında bir sistem? Attığın sistemler o fiyatlara alınmaz ama haberin olsun. Normalde Gaming gen tarzı yerlerden öneririm ancak fark üzer seni. Bu tarz taksitli hazır sistemler de genellikle vatan tercih ediliyor. Şu sisteme bütçeniz yetiyor ise bunu öneririm.

Maalesef beni de bozuyor ama laptop almaktan kendimi zar zor vazgeçirdim. Sinerji'de fark 3k ya yakın olduğundan kabuledilebilir buldum. Gaming de fark bazı sistemlerde 6-7k yı buluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı