30.000 TL F/P sistem toplama

Gogi

Femtopat
Daha fazla  
Selam sistem aldim yanina her aksesuarın F/P olmasina dikkat ederek sipariş verdim. Bu işleri bilmedigimden 1 haftadir izlemedigim kasa aksesuar videosu okumadigim forum ürün yorumu kalmadi. Son hali aşağıdadır. Bütçem gerçekten çok kısıtliydi yorum yaparken F/P dikkat edelm. Bir Control edebilir misiniz değerli yorumlarınızi bekliyorum.

Monıtör bütçe 4 k civarı.

Kasa bütçe 25 k aşası.

Klavye bütçe 1K.

Mouse bütçe 1K.

Kulaklik bütçe 1 k

Horting

Selam sistem aldim yanina her aksesuarın F/P olmasina dikkat ederek sipariş verdim. Bu işleri bilmedigimden 1 haftadir izlemedigim kasa aksesuar videosu okumadigim forum ürün yorumu kalmadi. Son hali aşağıdadır. Bütçem gerçekten çok kısıtliydi yorum yaparken F/P dikkat edelm. Bir Control edebilir misiniz değerli yorumlarınızi bekliyorum.

Kasa bütçe 25 k aşası.

Klavye bütçe 1K.

Mouse bütçe 1K.

Kulaklik bütçe 1 k

Son düzenleme:

Kasa bütçe 25 k aşası.

Klavye bütçe 1K.

Mouse bütçe 1K.

Kulaklik bütçe 1 k

Horting

knk bu kasa çok iyi ssd yi MLD M700 1TB NVME 2280 Gen4x4 M.2 SSD (7000MB Okuma / 5500MB Yazma) bunla değiştir ekran kartınıda 3 fanlı yap bide tavsiyem anakartı ASUS PRIME B760M-A D4 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP mATX Anakart bu yap

Geri
Yukarı