30.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000

VelociiRAPTOR

Centipat
Daha fazla  
30.000TL bütçem var modelleme programları kullanıp, oyun oynayacağım ve soğutma konusunda başarılı uzun yıllar götürecek bir laptop arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:

2K daha ekleyerek 3070'li güzel PC almak daha iyi. Bunları bende öneriyorum.

Monster Tulpar çok ısınır mı
Bütün laptoplar belli bir sıcaklığa ulaşacaktır elbet. Acer Nitro 5 kullandım İntel 1-7700HQ | 16GB Ram ve 1050 4GB modeli idi. 98 derece görüyordu işlemci, ekran da 80 derecelere dayanıyordu. 2 yıl hiç bakım yaptırmadım 1 kere bile bilgisayarda kapanma yaşamadım. F1-2018 ve 2019 oyunların da online oynadım, şöyle bir oturuşta 7-8 saat aralıksız oynadığım oldu. Bendeki ısı değerleri yüksekti fakat problem yaşamamıştım. Isınma elbet her laptop modelinde olacaktır, Monster Tulpar serisinde soğutma bir tık iyi diye biliyorum ama emin değilim.

Abra a5 1650Ti modelinde de ısınma yaşıyorum, fakat sorun çıkarmıyor.

Bütün laptoplar belli bir sıcaklığa ulaşacaktır elbet. Acer Nitro 5 kullandım İntel 1-7700HQ | 16GB Ram ve 1050 4GB modeli idi. 98 derece görüyordu işlemci, ekran da 80 derecelere dayanıyordu. 2 yıl hiç bakım yaptırmadım 1 kere bile bilgisayarda kapanma yaşamadım. F1-2018 ve 2019 oyunların da online oynadım, şöyle bir oturuşta 7-8 saat aralıksız oynadığım oldu. Bendeki ısı değerleri yüksekti fakat problem yaşamamıştım. Isınma elbet her laptop modelinde olacaktır, Monster Tulpar serisinde soğutma bir tık iyi diye biliyorum ama emin değilim.

Tamam teşekkür ederim

Bahsettiğiniz Nitro ile bu Nitro arasında çok büyük farklar var. 2020 ve öncesi Nitro'lar ısınma sorunlu idi.

90 100 derece görmeyen laptoplar yok artık. En iyisi masaüstü ama sen glb sabit bir yerde kullanmicaksın bilgisayarı. Alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Tam tersi. Artık soğutmalar iyileşti. Teknoloji gelişiyor ve laptoplar da buna ayak uyduruyor.

Geri
Yukarı