30.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
30.000 TL

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba,
Başlıkta da gördüğünüz gibi 30.000 TL civarı bir bütçem bulunuyor. Hedefim bu fiyata RTX 3060'lık bir sistem almak. En iyi markalar, modeller nelerdir? Bu fiyata ne tavsiye edersiniz?

Biraz daha koyabilirseniz bunu.

Arkadaşlar merhaba,
Başlıkta da gördüğünüz gibi 30.000 TL civarı bir bütçem bulunuyor. Hedefim bu fiyata RTX 3060'lık bir sistem almak. En iyi markalar, modeller nelerdir? Bu fiyata ne tavsiye edersiniz?
Hocam benim var 8 aylık hala garantisi var (2 yıl) 30000'a bırakabilirim 3070 i7-11800H MSI ama satıp satmayacağım kesin değil ilgilenirsen yaz belk satarsam yine yazarım buraya

Arkadaşlar merhaba,

Hepsiburada üzerinden Intel Core i5-12500H 3060'lı HP Victus cihazlara bakın 26k bandında indirimli satıllıyor.

Hocam benim var 8 aylık hala garantisi var (2 yıl) 30000'a bırakabilirim 3070 i7-11800H MSI ama satıp satmayacağım kesin değil ilgilenirsen yaz belk satarsam yine yazarım buraya.

Hocam teklifiniz için teşekkürler fakat farklı seşeneklere yöneleceğim.

Teşekkürler şuanda en sıcak baktığım ürün bu. Sıfır almak istiyorum ve 30.000 bandında gördüğüm en kalitelisi bu gibi.

Teşekkürler şuanda en sıcak baktığım ürün bu. Sıfır almak istiyorum ve 30.000 bandında gördüğüm en kalitelisi bu gibi.
Bu arada bu laptop baya iyi Mux Switch var ve ekran kartı Max-P altta bir videosunu koyarım ne kadar doğru değerler bilmiyorum ama RDR 1440p Ultra da 55 fps civarı veriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gpn bilişim veya teknorya sıkıntı çıkarır mı acaba arkadaşa alacağız da ?

Yeni konular

Geri
Yukarı