30.000 TL hazır sistem önerisi

Bütçem 30.000 TL civarı. RTX 4000 serili kasa arıyorum şu an da. Fakat 8 GB 4060 ekran kartlı olmasın. 8 GB ekran kartı istemiyorum. Birkaç alternatif sunarsanız çok iyi olur.
Bu arada attığım sistemde darboğaz olur. 4060ti 7500f ikilisini alsan çok daha fazla fps alırsın.

Bu arada attığım sistemde darboğaz olur. 4060 Ti 7500F ikilisini alsan çok daha fazla FPS alırsın.

Hocam bu arada soruyu soran RTX serisinden istemiş haberin olsun. Attigin sistem RX.

Hocam bu arada soruyu soran RTX serisinden istemiş haberin olsun.
8gb istemiyorum demiş. 4070 yok o fiyata.

33k'ya var. 5600'lü. Yine az biraz darboğaz olacak. Problem mi? Değil. Değer. Bütçe varsa.

Diyorum ki hazır sistem istiyorum, gelmiş toplama al diyor. Arkadaşım RTX 4000 serisine sahip hazır bir sistem istiyorum diyorum. Başka bir şey değil.

8gb istemiyorum demiş. 4070 yok o fiyata.

33k'ya var. 5600'lü. Yine az biraz darboğaz olacak. Problem mi? Değil. Değer. Bütçe varsa.

Bu sistemi beğendim, not ettim. Biraz daha bakınacağım.

Diyorum ki hazır sistem istiyorum, gelmiş toplama al diyor. Arkadaşım RTX 4000 serisine sahip hazır bir sistem istiyorum diyorum. Başka bir şey değil.

Bu sistemi beğendim, not ettim. Biraz daha bakınacağım.

İyi misin? Sana al demedim sadece tavsiye sundum.

Son düzenleme:
İnşallah hala almamışsınızdır. :D 16 ve 12 GB 4060 Ti kartlar para tuzağı hocam yanaşmayın bile.

12 GB 7700XT iyi bir tercih olacaktır. 30k TL'ye hem 4000 serisi olup hem de 12 GB'ya da 16 GB içerip adamakıllı olan bir sistem yok. Bütçendeki en iyi sistem attığım sistemdir şu an. Konuda atılan sistemlerin hiçbiri bu sistem varken alınmaz.

Son düzenleme:
İnşallah hala almamışsınızdır. :D 16 ve 12 GB 4060 Ti kartlar para tuzağı hocam yanaşmayın bile.

12 GB 7700XT iyi bir tercih olacaktır. 30k TL'ye hem 4000 serisi olup hem de 12 GB'ya da 16 GB içerip adamakıllı olan bir sistem yok. Bütçendeki en iyi sistem attığım sistemdir şu an. Konuda atılan sistemlerin hiçbiri bu sistem varken alınmaz.
Bu sistemde ekran kartı ısınma problemleri veya voltaj düşürme ihtiyacı olur mu? Bir de SSD 1500 tl farkla 1tb Gen 4 yapılmalı mı?

Geri
Yukarı