30.000 TL İş İstasyonu Pc Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayali sistem.
İş istasyonu alacak birisi burada konu açmaz.

Neden burayı sadece oyun oynayacak ergenler mi kullanıyor?

Şaka gibisiniz yahu 10 binin üstünde oyun bilgisayarı istendiğinde hemen hayali dersiniz iş istasyonu istenince hemen hayali dersiniz, size göre sadece 5-6 bin tl lik sistemler kullanılır, neden çünkü ortalama bir ergen bunun üstüne çıkamaz.

İş istasyonu sistemlerinden anlıyorsan yap önerini geç sana mı kaldı sistemin hayaliliği, kedi uzanamadığı ete mundar dermiş. Forumum kalitesini düşürmeyin burayı sadece "gta 5 açar mo yhaaaa. s.s.s" cılar kullanmıyor. Asıl bu tarz sistemlerde insanların yardıma ihtiyacı var. Yoksa 5-10 bin TL'lik sistemleri zaten artık 10 yaşındaki küçük kardeşim de önerebilir.

Benim tonla tanıdığım insan var bu şekilde iş istasyonu kuracak yazılımcı olsun grafiker olsun ve çoğu donanımdan anlamaz, ilgi alanı değildir o işine bakar. Ve 20-30 Bin Tl çokta büyük bir meblağ değil bir iş için. Bugün en dandiğinden bi büfe açsanız daha fazla para harcıyorsunuz ve her iş istasyonu kuran da rezidans firması değil altında onlarca bu işlerden de anlayacak çalışan olmuyor. O yüzden burada konu açmalaro gayet normal.

Özetle varsa bir bilgin paylaş yoksa kalabalık yapmayın da bilen birileri yardımcı olsun işi görülsün insanların.

Not: Bu konuda ki bu tarz post yazan herkesedir sadece size özel değil.

Şaka gibisiniz yahu 10 binin üstünde oyun bilgisayarı istendiğinde hemen hayali dersiniz iş istasyonu istenince hemen hayali dersiniz, size göre sadece 5-6 bin tl lik sistemler kullanılır, neden çünkü ortalama bir ergen bunun üstüne çıkamaz.

İş istasyonu sistemindne anlıyorsan ya önerini geç sana mı kaldı sistemin hayaliliği, kedi uzanamadığı ete mundar dermiş. Forumum kalitesini düşürmeyin burayı sadece "gta 5 açar mo yhaaaa. S.s.s" cılar kullanmıyor. Asıl bu tarz sistemlerfe insanların yardıma ihtiyacı var. Yoksa 5-10 bin Tl'lik sistemleri zaten artık 10 yaşındaki küçük kardeşim de önerebilir.

Benim tonla tanıdığım insan var bu şekilde iş istasyonu kuracak yazılımcı olsun grafiker olsun ve çoğu donanımdan anlamaz, ilgi alanı değildir o işine bakar. Ve 20-30 Bin Tl çokta büyük bir meblağ değil bir iş için. Bugün en dandiğinden bi büfe açsanız daha fazla para harcıyorsunuz ve her iş istasyonu kuran da rezidans firması değil altında onlarca bu işlerden de anlayacak çalışan olmuyor. O yüzden burada konu açmalaro gayet normal.

Özetle varsa bir bilgin paylaş yoksa kalabalık yapmayın da bilen birileri yardımcı olsun işi görülsün insanların.

Benim mesajımdaki bazı şeyleri düzelteyim. Yeni Titan X alma iş istayonu bilgisyara. PNY Quadro alabilirsin. İş istasyonlarına uygun. Z10PE-D8 WS - Genel Bakış ve Z9PE-D8 WS - Genel Bakış bu anakart 4 ekran kartı ve 2 işlemci destekliyor. Hala önerim İntel 7 serisini beklemen. Z9PE-D8 daha iyidir(Anakratta).

Son düzenleme:

İş istasyonu sistemlerinden anlıyorsan yap önerini geç sana mı kaldı sistemin hayaliliği, kedi uzanamadığı ete mundar dermiş. Forumum kalitesini düşürmeyin burayı sadece "gta 5 açar mo yhaaaa. s.s.s" cılar kullanmıyor. Asıl bu tarz sistemlerde insanların yardıma ihtiyacı var. Yoksa 5-10 bin TL'lik sistemleri zaten artık 10 yaşındaki küçük kardeşim de önerebilir.

30k'lık bütçe ayırmış birisi ya bilgili birisidir ya da bilgili birisini tutar. Burada sizin gibi konu açmaz.
Zaten 30k'lık iş bilgisayarını birisi ev için almaz. Alacaksa şirket alır ki şirkette çalışan bu konuyla ilgili birisi vardır yoksa da şirket bilgili birisini tutar, forumda konu açmaz.

Kaç bin liraya kadar izin var foruma konu açmaya çavuş bey?

Konu sahibi arkadaş özelden bana mesaj atın ben sizi daha profesyonel bir ortama yönlendireyim burası çöplüğe dönmüş gta 5 açar mı. S.s.s konusu dışında konu ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Arkadaşlar!
Hayali olup olmaması sizi ne ilgilendirir?
Yardım edecekseniz edin etmiyecekseniz tartışmayın.

Hayali sistemcileri savunanlar o kişilerden prim alıyor galiba :) Bu forumda özel mesaj yok dostum sebebi ise konuşulanların herkese gösterilmesini ve herkesin bilgilenmesini sağlamak. 30.000 Tl'yi bilgisayara yatıracak kişi yada kişiler karpuz alır gibi bilgisayar almazlar diye düşünüyorum arkadaşın da dediği gibi ya anlıyordur bir sistem kurar bizden onay ister yada somut bir şekilde yardım ister.

Arkadaş bir sistem koymuş ancak elma, armut seçer gibi bileşen dağıtmış her parçanın en pahalısının üstüne tıklayıp "sepete ekle" tuşuna basmış sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı