30.000 TL laptop önerisi

OnurhanKesdere

Decapat
Selam öncelikle bu ay içinde laptop almak istiyorum benim seçtiklerim şunlar hangisinde MUX var bilmiyorum bazıları 3070li al MUX olmasada olur diyor bazıları en iyisi STRİX al diyorlar veya acer alma bataryası kötü diyorlar çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Acer Nitro 5 NH.QAREY.002 R7-5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam öncelikle bu ay içinde laptop almak istiyorum benim seçtiklerim şunlar hangisinde MUX var bilmiyorum bazıları 3070li al MUX olmasada olur diyor bazıları en iyisi STRİX al diyorlar veya acer alma bataryası kötü diyorlar çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Acer Nitro 5 NH.QAREY.002 R7-5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Ben de laptop araştırıyorum. Acer'in geçen seneki modelleri kötüymüş alacaksan bu sene modellerini al. Sana önerim kendimin de almaya sıcak baktığım Asus Rog Strix Rtx3060 modeli biraz daha çıkarım diyorsan Hepsiburada da 33 bin TL'ye Acer Nitro 5 i7-12700H Rtx3070ti olan modeli var bu 2022 model.

Ben de laptop araştırıyorum. Acer'in geçen seneki modelleri kötüymüş alacaksan bu sene modellerini al. Sana önerim kendimin de almaya sıcak baktığım ASUS ROG STRIX RTX3060 modeli biraz daha çıkarım diyorsan Hepsiburada'da 33 bin TL'ye Acer Nitro 5 i7-12700H RTX3070 Ti olan modeli var bu 2022 model.

Faizler yüksek olduğu için çok çıkamıyorum fiyatta ama biraz daha bakacağım teşekkürler.

Merhabalar. Ben de haftalardır aynı bütçe ile aynı tereddütün içindeyim. Birinde rami 4800mhz aklımı çeliyor, birinde rtx 3070 var aklımı çeliyor, birinde i7 12700h var aklımı çeliyor, birinde 1 tb ssd var aklımı çeliyor (biliyorum yükseltme şansım var ama uğraştırmaması açısından aklımı çeliyor), birinin ekranı 17.3' aklımı çeliyor. Birinin soğutması kötü caydırıyor, birinin ekranı küçük caydırıyor, biri pahalı caydırıyor. Bunaldım :)

Merhabalar. Ben de haftalardır aynı bütçe ile aynı tereddütün içindeyim. Birinde rami 4800mhz aklımı çeliyor, birinde rtx 3070 var aklımı çeliyor, birinde i7 12700h var aklımı çeliyor, birinde 1 tb ssd var aklımı çeliyor (biliyorum yükseltme şansım var ama uğraştırmaması açısından aklımı çeliyor), birinin ekranı 17.3' aklımı çeliyor. Birinin soğutması kötü caydırıyor, birinin ekranı küçük caydırıyor, biri pahalı caydırıyor. Bunaldım :)
o kadar haklısın ki

Hangisini alsam kafayi Yemek üzereyim bütçe 30 bin batarya ömrü önemli.

Batarya önemli ise STRIX alabilirsin.

Merhaba. Ben de haftalardır aynı bütçe ile aynı tereddütün içindeyim. Birinde RAM'i 4800MHz aklımı çeliyor, birinde RTX 3070 var aklımı çeliyor, birinde i7 12700H var aklımı çeliyor, birinde 1 TB SSD var aklımı çeliyor (biliyorum yükseltme şansım var ama uğraştırmaması açısından aklımı çeliyor), birinin ekranı 17.3' aklımı çeliyor. Birinin soğutması kötü caydırıyor, birinin ekranı küçük caydırıyor, biri pahalı caydırıyor. Bunaldım :)

Yukarıdaki modellerden bahsediyorsaniz 3070 Nitro'lar Max Q muxsuz modeller, pek mantıklı değil. Kalite ve performans açısından 3060 STRIX gene daha mantıklı olur, 3070 Ti 12700H Nitro'ya bütçeniz yetiyorsa onu da tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı