30.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
30000
Laptopların içinde bulunan termal macunların kullanım yoğunluğuna bağlı olarak genel ömürleri 1-1.5 sene civarıdır.Bilgisayarların zamanla yavaşlama ve kasma problemleri genel olarak bundan kaynaklanır.Monster markasının artı yanı 6 ayda bir bu macunların değişimi yapılıp fan temizliğidir.Son zamanlarda yanlış değilsem casper da bu hizmeti vermeye başlamış müşterilerine.Boşuna asus monster kavgası yapmanıza gerek yok arkadaşlar.

Her şey termal macun veya fan temizliği degil, bunu kullanıcı kendiside yapabilir. Asıl sorun Monster'in Clevo kasa kullanan modellerinin malzeme kalitesi anlamında çok düşük olup kullanicilara çeşitli sorunlar çıkartması. Aşırı ısınmada yaninda hediye.

Her şey termal macun veya fan temizliği degil, bunu kullanıcı kendiside yapabilir. Asıl sorun Monster'in Clevo kasa kullanan modellerinin malzeme kalitesi anlamında çok düşük olup kullanicilara çeşitli sorunlar çıkartması. Aşırı ısınmada yaninda hediye.
Tongfang modeller gayet güzel Asus ile aralarında fark yoktur clevo dan emin değilim.

Tongfang modeller gayet güzel ASUS ile aralarında fark yoktur Clevo'dan emin değilim.

Tongfanglarin sorun çıkarma ihtimali daha az ve iyi modeller ama kasası STRIX'in plastiği veya zeyphrusa denk değil.

Arkadaşlar rbg vs bu gibi şeylere ilgim yok sadece inceliği kabul edilebilir seviyede olan bir laptop istiyorum beni 3 yıl götürse yeter oyunları 60 FPS oynatsa bile kafi benim için bu süreçte sorun çıkarmasın yeter bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı