30.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Dargo

Decapat
Daha fazla  
2021'de bir Monster laptop aldım ve "cahilliğimden" ötürü 3050 Ti ekran kartım var iyi güzel ama 4 GB VRAM olan modeli almışım ve artık 4 GB yetmemeye başladı ve bilindiği üzere cihazım sık sık sorun çıkarıyor. Elimdeki kullanmadığım cihazları ve bilgisayarımı satıp gelen paranın biraz üstüne ekleyerek bir bilgisayar almak istiyorum. Monitör vesaire de ekleneceği için 30k yı çok fazla geçmek istemiyorum. Uzun süreli kullanacağım için en az kaç GB VRAM bakmam gerekiyor? 3060'lı sistem bu zamandan sonra alınır mı? Yoksa 4000 serisine mi yönelmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemin ekran kartını Palit 4060 OC ile, RAM'ini de XPG Lancer Blade 1x16 ile değiştir.

Sistemin ekran kartını Palit 4060 OC ile, RAM'ini de XPG Lancer Blade 1x16 ile değiştir.
Monitörü nays ile alsın 150tl cashback gelir. Naysa para atmadan önce bankasından 1 tl atıp nays hesabını onaylatması gerek ama. Yoksa 3250tl limiti var naysın limit dolar satın da alamaz.

Peki sıvı soğutma olarak hangisni seçebilirim?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı