30.000 TL motor önerisi

Astaryus

Hectopat
Bu civarlara motor arıyorum, 125CC olmak zorunda. Sıfır olarak Mondial drift125l cbs var şu an kafamda. Sizin önerileriniz nedir? Hem biraz şekli olsun hem de çok kafa ağrıtmasın yeter. Mondial sanırım 3 yıl garantili.
Not olarak boyum 185 kilom 95.
Yamaha YZF R125 2012 Model Super Sport Motor Sahibinden İkinci El 31.250 TL - 1018239992 şunun gibi birşey alıp adam etmek mi direk Drift almak mı sizce?
YS125 - motorcycles - Yamaha Motor
Maalesef YS 125'de 49 sıfırı 35, gerçekten çok kararsız kaldım.

Son düzenleme:
Hocam ama taksitle alsam güzel olabilirdi, R125 çok güzel ancak iyi bir motor bulmak etmek en az 45 civarına gelir, sizce Driftl mantıklı mı?
Mondial markası motorlarda ciddi kalite ve servis sorunları var. Bu marka şans işi motoru toplayan kişi iyi toplamışsa ağız tadıyla binersiniz fakat iyi toplayamamışsa bir sıkıntılar yaşarsınız. Birde bu motosikletin kronik sorunları var göstergesi su alıyormuş mesela. Bu bütçede 2. el Cf nk150 önerebilirim fena değil. A1 ehliyete uygun mu bilmiyorum.

Mondial markası motorlarda ciddi kalite ve servis sorunları var. Bu marka şans işi motoru toplayan kişi iyi toplamışsa ağız tadıyla binersiniz fakat iyi toplayamamışsa bir sıkıntılar yaşarsınız. Birde bu motosikletin kronik sorunları var göstergesi su alıyormuş mesela. Bu bütçede 2. el Cf nk150 önerebilirim fena değil. A1 ehliyete uygun mu bilmiyorum.
Hocam onları garanti değişiyormuş, ben çok titizim önceden bir motorum oldu açıkta ki tüm kabloları su koruma bandı ile kapattım ve yağmurda göstergeyi bezle örtüyorum genelde. Bayii de test edeceğim zaten fren diskinin yamukluğundan tutun teline kadar. Bu tarz sıfır bi motor biliyormusunuz? Sıfır olsun 35 e kadar yolu olsun. Önerilerini bekliyorum.

Hocam onları garanti değişiyormuş, ben çok titizim önceden bir motorum oldu açıkta ki tüm kabloları su koruma bandı ile kapattım ve yağmurda göstergeyi bezle örtüyorum genelde. Bayii de test edeceğim zaten fren diskinin yamukluğundan tutun teline kadar. Bu tarz sıfır bi motor biliyormusunuz? Sıfır olsun 35 e kadar yolu olsun. Önerilerini bekliyorum.
Son karar sizin ama şikayet var ve youtube üzerinden bir çok kullanıcı yorumu okudum. Çok fazla mağdur kişi vardı hatta Mondial servisi garantilik olan durumları kullanıcı hatası olarak değerlendirip tamir için ücret talep ediyormuş haberiniz olsun. Yani bu bütçelerde illa bir sorun olacak zaten en azından sorunları bilerek tercihinizi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı