30.000 TL NVIDIA sistem önerisi

kayalatte

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese selam Technopat ailesi!

Bu forumda yeniyim ve kıymetli bilgilerinize, tavsiyelerinize ihtiyacım var. 30.000 TL bütçem var. Bununla Gaming bir kasa toplamak ve güzel yeni nesil bir monitör almak istiyorum. Oyun oynarken kasmasın istiyorum. AMD istemiyorum, NVIDIA olsun ve sağlam bir şey olsun istiyorum. Çünkü AMD az çektirmedi. Çok teşekkür ederim.

Herkese selam Technopat ailesi!

Bu forumda yeniyim ve kıymetli bilgilerinize, tavsiyelerinize ihtiyacım var. 30.000 TL bütçem var. Bununla Gaming bir kasa toplamak ve güzel yeni nesil bir monitör almak istiyorum. Oyun oynarken kasmasın istiyorum. AMD istemiyorum, NVIDIA olsun ve sağlam bir şey olsun istiyorum. Çünkü AMD az çektirmedi. Çok teşekkür ederim.

Bana da NVIDIA çok çektirdi hocam en son ekran kartının sıcaklığını 234 derece görünüyordu GT420 bu arada. Isı sensörü bozuldu ama sizinki nasıl olur bilmem.

Bana da NVIDIA çok çektirdi hocam en son ekran kartının sıcaklığını 234 derece görünüyordu GT420 bu arada. Isı sensörü bozuldu ama sizinki nasıl olur bilmem.
Yani şu verdiğin örnek bir garip :D

@kayalatte dostum özelleştirmeler ile al 30K civarı tutuyor. Bu sistem ideal.

Son düzenleme:
Yani şu verdiğin örnek bir garip :D

@kayalatte dostum özelleştirmeler ile al 30K civarı tutuyor. Bu sistem ideal.
Öncelikle çok teşekkür ederim. Pek anlamıyorum bilgisayarın özelliklerini. Bu iyi midir? beni bayağı bi götürür mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı