30.000 TL Oyun CANAVARI Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her hayali sisteme şunu yazasım geliyor nedense. :) CryBattleTM 10 yaşında kendini 40 yaşında göstermeye bayılıyor. En büyük hayali 30.000 TL değerinde bilgisayar toplamak. Bir o kadar da dinine bağlı israf olmasın diye 20.000 TL lik PC istediği de oluyor. Evi, arabası var. Taliplerinide bekliyor.

Her hayali sisteme şunu yazasım geliyor nedense. :) CryBattleTM 10 yaşında kendini 40 yaşında göstermeye bayılıyor. En büyük hayali 30.000 TL değerinde bilgisayar toplamak. Bir o kadar da dinine bağlı israf olmasın diye 20.000 TL lik PC istediği de oluyor. Evi, arabası var. Taliplerinide bekliyor.
kardeşim çok iyi anlatmışsın bende tam hayali diye yorum yapmak için giriş yapmıştım..
Kardeşim bende hayali yazmak için giriş yapıyordum çok güzel açıklamışsın eline sağlık. :D

Ağzına kadar dolu bir mac pro 30.653,97 TL KDV dahil. Programları almazsanız ki bu paralara bilgisayar alıp kopya yazılım kullanmak saçma olur. 3 TB Airport Time Capsule almazsanız da 29.654,97 TL olacaktır. Toplamakla uğraşmaya değmez. Ufacık bir makine ama yapabildikleri boyundan büyük.

Yapılandır - Apple Store (Türkiye) Linkten kendinizde konfigre edebilirsiniz.

Arkadaşın yaşı bence 12 filan 30,000 tl ye pc hayalini boşver canım sen, babandan söz al derslerine çok çalış 3,000 tl lik bi pc sana yeter de artar, insanları yorma boşuna

Al bunu en iyisi bu.
mis.jpg
mi.png
m.png
mi.png
mis.jpg
m.png mi.png mis.jpg

Abi gel sana 1000 TL'ye APU toplayalım. Lol falan açar, rahatlıkla her işini görür. (y)

Bence şunu alsan iyi olurdu ama paran yetmez şimdi senin:

xc40.png

Ha eğer almaya karar verirsen aklında bulunsun biraz fazla yakıyor. Saatte 90 kW falanmış galiba. Geçenlerde almayı düşündüm evde çok yer kaplar diye vazgeçtim.

Maksimum 15 000 ver bence, fazlası zarar olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı