30.000 TL oyuncu sistemi toplama

Bu bütçeye RTX 4070Tİ toplanırdı 16K'ya RTX 4070Tİ vardır fakat stok bitmiş hocam bu bütçeye RX6900XT gelebilir belki.

@messinicocugu 33.149TL Tutuyor. DDR4 Toplamışım ama idare edebilir bilgili arkadaşlarda bir baksın.

Son düzenleme:
@emir987654321

Bu bütçeye RTX 4070 Ti toplanırdı 16K'ya RTX 4070 Ti vardır fakat stok bitmiş hocam bu bütçeye RX 6900 XT gelebilir belki.

@messinicocugu 33.149TL Tutuyor. DDR4 Toplamışım ama idare edebilir bilgili arkadaşlarda bir baksın.

AG620 daha ucuza daha iyi performans veriyor soğutucu olarak bir de 5800X ile 5700X arasında neredeyse performans farkı yok o yüzden 5700X daha iyi olur.

Bu bütçeye RTX 4070Tİ toplanırdı 16K'ya RTX 4070Tİ vardır fakat stok bitmiş hocam bu bütçeye RX6900XT gelebilir belki.

Elinize sağlık hocam birde bunlara ek olarak hangi monitörü onerirsiniz?

@emir987654321
Elinize sağlık hocam

Hocam bu arada bundan baska önerileriniz varsa da belirtebilirsiniz

Son düzenleme:
Elinize sağlık hocam birde bunlara ek olarak hangi monitörü onerirsiniz?

Elinize sağlık hocam

Hocam bu arada bundan baska önerileriniz varsa da belirtebilirsiniz
Hocam başka önerim yok messinincocugu hocamın gerekli gördüğü değişiklikleri yaptıktan sonra başka bir şey yapmaya gerek yok gibi sistemi alacağınız zamanda konu açıp ben bunu alıyorum demeniz iyi olur.

Hocam başka önerim yok messinincocugu hocamın gerekli gördüğü değişiklikleri yaptıktan sonra başka bir şey yapmaya gerek yok gibi sistemi alacağınız zamanda konu açıp ben bunu alıyorum demeniz iyi olur.
Tamamdir hocam saolun

Hocam bu arada oyunlarda ortalama kaç fps alir bilginiz varmi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı