30.000 TL PC önerisi

Bütçe
30.000

Qxuars

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 30000 TL'lik bir bütçem var Gaming gen sitesi üzerinden bir RTX ekran kartlı hazır sistem kasa almayı düşünüyorum monitörde içinde olmalı. İnce hesap İtopya vb. gibi sitelerden de olabilir.

Yaklaşık 30000 TL'lik bir bütçem var Gaming gen sitesi üzerinden bir RTX ekran kartlı hazır sistem kasa almayı düşünüyorum monitörde içinde olmalı. İnce hesap İtopya vb. gibi sitelerden de olabilir.
Stok gelince şunu alabilirsin ama stok gelmeyecek gibi 1 haftadır stokta değil umarım gelir... Gelirse ben de bir tane kapacağım.

Stok gelince şunu alabilirsin ama stok gelmeyecek gibi 1 haftadır stokta değil umarım gelir... Gelirse ben de bir tane kapacağım.
30.000 liraya 12400F'li sistem asla olmaz daha iyisi mutlaka vardır.

30.000 liraya 12400F'li sistem asla olmaz daha iyisi mutlaka vardır.
Birincisi bu sistem 30 bin lira değil 24.400 TL. İkincisi bu sistemde 3070 ti var. 24-25 bine 3070 ti lı sistem bulursanız söyleyin benim de haberim olsun. Hem arkadaş 30 bin TL monitör dahil demiş. Bütçesi bu kadar olan biri 4-5 bin TL monitöre ayırmalı.

Nedenini de söyler misiniz? Kim bulmuş bu fiyata 3070 ti sistem? 24-25 bin civarında daha iyi donanıma sahip önerileriniz varsa buyrun link bekliyorum.
Nereden biliyorsun stoklara geldiğinde 24-25 bine satılacağını?

Hocam bırakın bunlarla uğraşılmaz link atamazlar ama çok bilmiş gibi laf sokarlar.
Sen nereden biliyorsun stoklara gelince aynı fiyata satılacağını?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bırakın bunlarla uğraşılmaz link atamazlar ama çok bilmiş gibi laf sokarlar.
Bir teknoloji forumunda niye "laf sokmak" gibi bir cümle kuruyorsunuz. Burası atışma yeri mi. 12400F'e o kadar para verilmesini hoş karşılamadım ve daha iyisini aramak lazım dedim. Keza arkadaşın attığı link de stok dışı. Üslubunuza dikkat edin.

Geri
Yukarı