30.000 TL sistem önerisi

kayakose

Decapat
Daha fazla  
Ben hem yazılım hem oyun oynamak için bilgisayar toplamak istiyorum. İnternette hazır sistemler satanları gördüm. Biraz baktım ama hazır sistem almak mı toplamak mi daha uygun bilemedim.

30.000 TL'nin içinde monitör, klavye, mouse, kulaklık olması lazım.

Hazır sistem için baktığım siteler: Gamingentr'den bakmıştım, fiyatlar bu duruma göre iyi gelmişti.

Ben hem yazılım hem oyun oynamak için bilgisayar toplamak istiyorum. İnternette hazır sistemler satanları gördüm. Biraz baktım ama hazır sistem almak mı toplamak mi daha uygun bilemedim.

30.000 TL'nin içinde monitör, klavye, mouse, kulaklık olması lazım.

Hazır sistem için baktığım siteler: Gamingentr'den bakmıştım, fiyatlar bu duruma göre iyi gelmişti.

Nasıl bir sistem istediğinize göre değişir isteklerinizi belirtin. Monitör demişsiniz kaç Hz veya paneli ne çözünürlük ne kadar belirtilmemiş. Kulaklık demişsiniz marka yok klavye demişsiniz mekanik oldunu varsayarsak Switch belirtmemişsiniz bu ek malzemeleri hangi özelliklerde istediğinizi belirtin ki ona göre bir sistem kuralım.
Alabilir. 25.000 TL bandında 3070'li sistemler var.
Link gönderir misin

Nasıl bir sistem istediğinize göre değişir isteklerinizi belirtin. Monitör demişsiniz kaç Hz veya paneli ne çözünürlük ne kadar belirtilmemiş. Kulaklık demişsiniz marka yok klavye demişsiniz mekanik oldunu varsayarsak Switch belirtmemişsiniz bu ek malzemeleri hangi özelliklerde istediğinizi belirtin ki ona göre bir sistem kuralım.

Link gönderir misin

Fiyatlar düşmeye başlıyor ben almak için baktığımda bu fiyata 3060ti zor çıkartmıştım bu şekil anakart ve ram ile şaşırdım. Yaza kadar ne olur acaba fiyatlar ?

Vallaha hocam işimiz zor . Umarım en kötü böyle kalır yoksa bırakın Ekran kartını işlemci alamayacağız

RTX 3070 gibi bir kart almak zaten hayal. Fakat gerekli de değil. Oynayacak hiçbir oyun kalmadı benim için artık ve her oyunu rahat oynadım RX 580 ile. Bu karttan daha üst alsam alsam en fazla 6600 XT alırım.

Geri
Yukarı