30.000 TL sistem önerisi

Bütçe
25.000 Veya 30.000
Acaba o sistemlerin görselini veya linkini atabilir misiniz?
Örnek @Conscious hocam 28K ile 2K monitör için toplamıştı.
@dogukanclk98 27-28K'ya toplarsın bu tarz bir sistem. 2K ve üstü için iyi olur. 30K monitör hariç 7600 + 4070 Ti sistem toplanabilir.
30K biraz geçtikten sonra daha iyileri toplanıyor.

Örnek @Conscious hocam 28k ile 2K monitör için toplamıştı.

30k biraz geçtikten sonra daha iyileri toplanıyor.

1-) 4070 Ti gibi bir ekran kartını taktığınız anakarta bakmanızı tavsiye ederim.
2-)R5 5600 işlemciyi biz 3060'lı sistemlere takıyoruz 4070 Ti gibi ekran kartlarına daha yüksek işlemciler gerekmekte.
3-)4070 Ti'a kalitesiz bir markadan 500GB'lik takılan M.2 SSD :(
Daha devamını getirmeme gerek yok 4070 Ti attığınız sisteme bir kişi toplasa o kişiye ne derler tahmin edemiyorum + olarak toplayamazda zaten.

1-) 4070 Ti gibi bir ekran kartını taktığınız anakarta bakmanızı tavsiye ederim.
2-)R5 5600 işlemciyi biz 3060'lı sistemlere takıyoruz 4070 Ti gibi ekran kartlarına daha yüksek işlemciler gerekmekte.
3-)4070 Ti'a kalitesiz bir markadan 500GB'lik takılan M.2 SSD :(
Daha devamını getirmeme gerek yok 4070 Ti attığınız sisteme bir kişi toplasa o kişiye ne derler tahmin edemiyorum + olarak toplayamazda zaten.
Sistem 30K altı ve 2K monitör için toplanmış olduğunu belirttim.
1-Anakartın ekran kartı performansına etksii hakkında bir bilginiz olmadığı aşikar.
2-2K için olduğunu belirttim,5600 gayet güçlü bir işlemci,4070 Tİ ı 2K da besler.
3-Galax a kalitesiz demeniz sizin cahilliğinizi belli ediyor,SSD kaliteli,DRAM e sahip ve F/P bir model, bütçe az olduğu için tercih edilebilir.
4-Niye toplanmasın onu da anlamadım,dalga mı geçiyorsunuz?
Fiyatlar belli sistem belli,hesap edin.

Ayrıca 30K aşıldığı zaman daha iyisini toplandığını belirttim.

Sistem 30k altı ve 2K monitör için toplanmış olduğunu belirttim.
1-anakartın ekran kartı performansına etksii hakkında bir bilginiz olmadığı aşikar.
2-2K için olduğunu belirttim, 5600 gayet güçlü bir işlemci, 4070 Ti'ı 2K da besler.
3-Galax'a kalitesiz demeniz sizin cahilliğinizi belli ediyor, SSD kaliteli, dram e sahip ve F/P bir model, bütçe az olduğu için tercih edilebilir.
4-niye toplanmasın onu da anlamadım, dalga mı geçiyorsunuz?
Fiyatlar belli sistem belli, hesap edin.

Ayrıca 30k aşıldığı zaman daha iyisini toplandığını belirttim.

Dalga falan geçmiyorum hatta keşke toplansada bizde sevinsek fakat, 4070 Ti gibi kaliteli bir ekran kartı alıyorsanız diğer parçaları da onun seviyesinde tutmak gerekiyor, Galax'a kalitesiz yazdığımı görmedim, ve anakartın ne kadar önemli bir bileşen olduğunu bilmemek sizin cahilliğinizdir.

Geri
Yukarı