30.000 TL sistem tavsiyesi

hardrocke

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selam herkese. Her şeyin çok güzel olacağı günlerin başlangıcında sandıkların açılmasını beklerken şöyle bir konuyu size danışmak istedim.
30 35 k bütçem var ve bilgisayardan çok anlamadığım için hazır sistem almak istiyorum ama yine de tavsiyelere açığım.

Aklımda 2 tür sistem var. Bir tanesi 3060 Ti sistem, bir diğeri de RTX 4070'lik sistem.
Özellikle FPS oyunları oynuyorum, galiba öyle deniyor. Yani Apex Legends, CoD MW2 gibi.

1 ) INTEL I5 12400F - MSI RTX4070 OC 12G- PRO B660M-E - CRUCIAL 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

2) ASUS FIGHTER 5T12/13 - Game Garaj bunu özelleştirip işlemcisini 13400F, ekran kartını ASUS Dual 3060 Ti, anakrtı ASUS TUF Gaming bla bla yapıp 30k fiyata çıkarıyorum.

Sizin görüşleriniz nelerdir? 3060 Ti almak mantıklı mı yoksa 4070 mi almalıyım?

3060 Ti olanın işlemcisi ıvırı zıvırı daha iyi olacak, o yüzden değer mi arada kaldım.

Her türlü tavsiyeye açığım :)

tek tek toplama işini kendim yapabilir miyim bilmiyorum dediğim gibi bu işlerden çok anlamıyorum. Ama bir yol gösterirseniz neden olmasın.
4070 ti toplama sistem vatan pc deki sistemden daha iyi olabilir mi aynı fiyatlara ?

tek tek toplama işini kendim yapabilir miyim bilmiyorum dediğim gibi bu işlerden çok anlamıyorum. Ama bir yol gösterirseniz neden olmasın.
4070 ti toplama sistem vatan pc deki sistemden daha iyi olabilir mi aynı fiyatlara ?
Technopat kanalında bilgisayar toplama videoları mevcut oradan faydanalarak yapabilirsiniz. 33-35 arası 4070 Ti tek tek ayrı yerlerden alma şansınız var ise, atabilirim parçaları.

Monitörünüzün çözünürlüğü nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı