30.000 TL telefon önerisi

RamonMotta

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone 14 Pro Max kullanıyorum ancak zamanla fark ettim ki bu telefon bu parayı hak etmiyor. 1.5 yıldır kullanıyorum 38.000 TL civarı galiba aldığımda şu an almak isteyen arkadaşlarım 55.000 civarına almak istiyor. Ben büyük bir şey istemiyorum, yaptığım maksimum aktivite Excel kullanmak telefonda. Fotoğraf çekmek gibi huyum da yok ama araştırdım ki S23 iPhone 14 serisi ile eşdeğermiş. Sizce değer mi S23 almaya, 29.500 TL şu an 256 GB versiyonu.

S23 tavsiye ederim. S23 ile S24 arasında fark yok. (Ultra) alacaksan geç 24 serisine. Diğer türlü tavsiye etmem. S23 ile her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz rahatça.

ancak zamanla fark ettim ki bu telefon bu parayı hak etmiyor.
Bu nasıl bir mantıktır? Aldıktan sonra fiyatını hak etmiyor diye cihaz mı değiştirilir?

He küçük cihaza geçmek istiyorsan o başka. S23 olur ancak 14 PM TR cihazı ise şu anda 2. elde en düşük 70k fiyatla satılıyor. 55k'ya satmanı önermem. Düşük kalır. Android ve kompakt bir cihaz istiyorsan Xiaomi 14'ü de tercihlerin arasına ekleyebilirsin.

Yalnız arkadaşlarına dikkat et elindeki cihazı seni ikna ederek daha uygun fiyata almak istiyorlar. Uyanık ol.

Merhaba arkadaşlar, iPhone 14 Pro Max kullanıyorum ancak zamanla fark ettim ki bu telefon bu parayı hak etmiyor. 1.5 yıldır kullanıyorum 38.000 TL civarı galiba aldığımda şu an almak isteyen arkadaşlarım 55.000 civarına almak istiyor. Ben büyük bir şey istemiyorum, yaptığım maksimum aktivite Excel kullanmak telefonda. Fotoğraf çekmek gibi huyum da yok ama araştırdım ki S23 iPhone 14 serisi ile eşdeğermiş. Sizce değer mi S23 almaya, 29.500 TL şu an 256 GB versiyonu.

S23 alın bence.

Zaten fotoğraf en önemli özelliği. Çok da bir şey yapmıyormuşsunuz bu anlamda S23'e düşebilirsiniz. Düşüş dediğim çok bir düşüş değil. Kamera anlamında 14 Pro serisi daha iyiydi ama 1-2 çıt daha iyi kalıyor S23'e göre. Ayrıca ekran küçülecek küçük istemezseniz en azından S23 Plus düşünebilirsiniz. Ben değer diyorum gereksiz sizin için 14 Pro serisi cihaz.

Geri
Yukarı