30.000 TL'ye 5600G ve RTX 3060 sistem nasıl?

Bütçe
30000
Ryzen 5600G yerine 5600 hem daha ucuz hem daha yüksek performans verir. Anakart 1000TL'ye falan daha ucuz B550 bulunur ama ben olsam paraya kıyar şu ankini alırdım, tercih meselesi. GPU Nvidia şart değilse ve sıfır şartsa RX 7600 alınabilir.

Her şey bir kenara, 30K'ya kat kat daha iyi bir sistem alınabilir. Hazır da bulunur parça parça da.
Üstad önerin varsa bakmak isterim monitör dahil 30k civarı.

Benim attığımdan daha iyisi yok. Çok iyi sistem.
Monitör yok hocam galiba.

Üstad önerin varsa bakmak isterim monitör dahil 30k civarı.

Monitör yok hocam galiba.
Tüm oyunları 2k max ayarlarda oynayacaksın.

Tüm oyunları 2K Max ayarlarda oynayacaksın.

Dislike atma sebebin nedir? Adam 30 bin TL'nin içinde monitör de ekliyor. Sen 30 bin tlllik sistem atıyorsun ve anakartı çöp bir sistem.

Tüm oyunları 2K Max ayarlarda oynayacaksın.

Sistemin stoku yok.

Dislike atma sebebin nedir? Adam 30 bin TL'nin içinde monitör de ekliyor. Sen 30 bin tlllik sistem atıyorsun ve anakartı çöp bir sistem.
Son attığım kombinasyondan daha iyisi yok hocam. O sinerji olan ddr5 iyi güzel ama az önce attığım 2k sistemi. Daha iyi.

Sistemin stoku yok.
Hocam şimdi baktım site saçmalamış 3060ti koymuş kart kısmına. Sabaha düzelirse bunu alsın.

Son attığım kombinasyondan daha iyisi yok hocam. O Sinerji olan DDR5 iyi güzel ama az önce attığım 2K sistemi. Daha iyi.

Hocam şimdi baktım site saçmalamış 3060 Ti koymuş kart kısmına. Sabaha düzelirse bunu alsın.

Evet ama birisi AM5 platformu daha yenilikçi, ileride ki uzun vade upgrade de AM5 daha iyi olur. Ki arada ki FPS farkını o işlemci ile zaten minimuma getircektir.

Geri
Yukarı