30.000 TL'ye 65 inç televizyon önerisi

30.000 TL civarı televizyon bakıyorum. 65inç bakıyorum. Samsung ve Philips televizyonlar arasında kaldım. Samsung'un 7200 ve 8500 serileri var aralarındaki fark ne tam anlayamadım. Siz ne önerirsiniz?
LG sayılanların hepsinden iyi modellere sahip Kumandada mouse seçeneği kullanımı o kadar çok kolaylaştırıyorki deneyimlemeden bilemezsiniz.

LG sayılanların hepsinden iyi modellere sahip kumandada mouse seçeneği kullanımı o kadar çok kolaylaştırıyor ki deneyimlemeden bilemezsiniz.

LG'nin o mouse kumanda özelliği benim de hoşuma gitti ama Samsung'un ekranları güzel olduğu için ona güvenerek Samsung 8100 satın aldım. LG'ye bakmadım pek baksaydım ona da güzel olurdu ama teşekkürler yine de. Ekran olarak hangisi daha iyidir? Belki değiştiririm? LG'nin de 30k civarı televizyonları varmış.

LG'nin o mouse kumanda özelliği benim de hoşuma gitti ama Samsung'un ekranları güzel olduğu için ona güvenerek Samsung 8100 satın aldım. LG'ye bakmadım pek baksaydım ona da güzel olurdu ama teşekkürler yine de. Ekran olarak hangisi daha iyidir? Belki değiştiririm? LG'nin de 30k civarı televizyonları varmış.

Hayırlı olsun hocam iyi izlemeler. Güle güle kullanın inşallah.

LG'nin o mouse kumanda özelliği benim de hoşuma gitti ama Samsung'un ekranları güzel olduğu için ona güvenerek Samsung 8100 satın aldım. LG'ye bakmadım pek baksaydım ona da güzel olurdu ama teşekkürler yine de. Ekran olarak hangisi daha iyidir? Belki değiştiririm? LG'nin de 30k civarı televizyonlatü
tüm parametleri göz önğnde bulundurursak ( kullanım kolaylığı, uygulama yükleme , panel , görüntü kalitesi ses kalitesi vs...) bence sıralama şu şekilde 1-LG 2-Samsung 3-philips Tabiki modeline üretim yılına bağlı olarak

30.000 TL civarı televizyon bakıyorum. 65inç bakıyorum. Samsung ve Philips televizyonlar arasında kaldım. Samsung'un 7200 ve 8500 serileri var aralarındaki fark ne tam anlayamadım. Siz ne önerirsiniz?
CU8500 kesinlikle alınmaz o paraya. Tcl c645 çok daha iyi bir televizyon yalnız şunu söyleyim 120 hz diye atlamayın yalnızca 2k 120 hz destekliyor 4k 60hz. Qled olmasından kaynaklı renkler normal led televizyonlara göre daha canlı oluyor bu artı bir özellik. Google tv olması da istediğiniz hemen hemen her uygulamayı bulabilmenize olanak tanıyor. Buraya karşılaştırma videosu yüklüyorum bu8000 vs c635 karşılaştırması. Bu8000 modeli 2022 cu8000 modeli ise 2023 üretimi hemen hemen aynılar. c635 ile c645 arasında da çok bir fark diye biliyorum yani bu videoyu referans alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CU8500 kesinlikle alınmaz o paraya. TCL C645 çok daha iyi bir televizyon yalnız şunu söyleyim 120 Hz diye atlamayın yalnızca 2K 120 Hz destekliyor 4K 60Hz. QLED olmasından kaynaklı renkler normal LED televizyonlara göre daha canlı oluyor bu artı bir özellik. Google TV olması da istediğiniz hemen hemen her uygulamayı bulabilmenize olanak tanıyor. Buraya karşılaştırma videosu yüklüyorum BU8000 vs C635 karşılaştırması. BU8000 modeli 2022 CU8000 modeli ise 2023 üretimi hemen hemen aynılar. C635 ile C645 arasında da çok bir fark diye biliyorum yani bu videoyu referans alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 8000 modelini aldım TCL modelleri de vardı onun da çok iyi televizyonları vardı renkler olarak bir tık daha iyi attığınız videoda da belli oluyor zaten. Almama sebebim TCL markasının garantisine tam güvenememem oldu. Bulunduğum şehirde TCL'nin kendi servisi bulunmuyor. Teknosa'dan almıştım orada da sordum ve TCL'nin garanti yönünden uğraştırdığını söylediler. Ben de çoğunlukla ailem izleyeceği için ve ileride sıkıntı yaşarsam diye Samsung'u aldım. Bir de evdeki telefonların çoğunun Samsung olması ve bunun getirdiği uyumluluk özellikleri de ilgimi çekti açıkçası.

Ben 8000 modelini aldım TCL modelleri de vardı onun da çok iyi televizyonları vardı renkler olarak bir tık daha iyi attığınız videoda da belli oluyor zaten. Almama sebebim TCL markasının garantisine tam güvenememem oldu. Bulunduğum şehirde TCL'nin kendi servisi bulunmuyor. Teknosa'dan almıştım orada da sordum ve TCL'nin garanti yönünden uğraştırdığını söylediler. Ben de çoğunlukla ailem izleyeceği için ve ileride sıkıntı yaşarsam diye Samsung'u aldım. Bir de evdeki telefonların çoğunun Samsung olması ve bunun getirdiği uyumluluk özellikleri de ilgimi çekti açıkçası.
Hayırlı olsun. Tcl nin servisi bilkom hakkında bende şikayetler duyuyorum. Bu konuda samsung daha iyi bir seçimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı