65 inç televizyon önerisi

OLED teknolojisi yanik konusunda oldukca ilerlemis olsa da mini-LED teknolojisi de bence goruntu olarak gayet iyi seviyede. Teknoloji sans isi neticede belli olmaz Turkiye'de de servislere guvenemiyorsun o yuzden mini-LED tarafina gitmek daha mantikli gibi.

Her ne kadar PS5 su anda 4K'da bile 60 Hz vermekten zorlansa da PS5 Pro o konuda rahatlik saglayacaktir muhtemelen. O yuzden konsol alma durumu varsa 4K - 120Hz'e gitmek daha mantikli.
Bende TCL 65C845 veya 65C935 almayı düşünüyordum. Fakat stoklarda kalmadığı için ve bu televizyonlara benzer özellikte televizyonda bulamadığım için Mini LED'den OLED'e döndüm.

S90c modelinde sıvı soğutma varmış bu sayede ekran yanığının önüne geçiyormuş diye duydum ama ne kadar önüne geçer bilmiyorum.
2 ay araştırmalarım sonucunda S90C'nin 1. seri panellerinin sıkıntılı olduğunu gördüm. 77" olan versiyonunda 2.seri panellerin kullanılıyormuş. Fakat 65" için bu geçerli değil. 65" alırsan kumar oynamış gibi oluyorsun 1. seride denk gelebiliyor 2. seride. O yüzden LG C3 tercih ettim hocam. Bugün gelip kurulumunu yaptı arkadaşlar zaten 5.000TL yakıt hediyesi vardı. Fazlasıyla yeterli şuan için.

Geri
Yukarı