30.000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
30000

Sinan Tan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir yakınım için dizüstü bilgisayar araştırıyorum sizlerin de tavsiyesini almak istedim.

Bilgisayar ofis ve gündelik işler için kullanılacak: Zoom toplantısı, MS Excel, internette gezinmek vs.
eğer kaldırması mümkünse, The Sims 4 adlı oyunu oynatabilmesi tercih ediliyor.
Ofis içerisinde kullanılacağı için şık bir tasarıma sahip olması tercih ediliyor. Metal(alüminyum) kasa olması şart.

Bütçe en fazla 30.000₺ daha üstüne çıkamam, 20-25 bin TL arası öneriler daha iyi bile olur.

Şu ana kadar bulabildiğim en iyi dizüstü bilgisayar bu oldu: ASUS UX3402ZA/Core i5-1240P Ä°Ålemci/ 8GB RAM/512GB SSD/14''/ Win 11 Laptop Mavi

Sizler ne düşünürsünüz, ne tavsiye edersiniz? Linkini bıraktığım ürün tercih edilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kesinlikle bu ikisi olabilecek en mantıklı öneri. Eğer önermeseydiniz aynılarını önerirdim.

Öneriniz için çok teşekkür ederim, benim linkini paylaştığım ürün ile Matebook arasında bir tercih yapılacak olsa 2K ekran dolayısıyla attığım ürün daha iyi diyebilir miyiz? Yoksa Matebook tercih etmek daha mı doğru olacaktır?

Öneriniz için çok teşekkür ederim, benim linkini paylaştığım ürün ile Matebook arasında bir tercih yapılacak olsa 2K ekran dolayısıyla attığım ürün daha iyi diyebilir miyiz? Yoksa Matebook tercih etmek daha mı doğru olacaktır?

Paneli çok daha iyi fakat RAM'i lehimli, 8 GB yetersiz maalesef. Ondan Matebook tercih ederdim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı