30.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000

BerkaySj

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar sömestr tatili öncesi bilgisayar almayı planlıyorum geleceğe yönelik oyuncu laptop bakıyorum var mıdır şöyle önerebileceğiniz F/P Gaming laptoplar bütçe: 30k. Ekran kartı olarak RTX 3060 veya daha üstü tercihimdir.

Öncelikle merhaba arkadaşlar sömestr tatili öncesi bilgisayar almayı planlıyorum geleceğe yönelik oyuncu laptop bakıyorum var mıdır şöyle önerebileceğiniz F/P Gaming laptoplar bütçe: 30k. Ekran kartı olarak RTX 3060 veya daha üstü tercihimdir.

Güzel istiyon da 3060 var max hocam bütçeyi arttırmazsan.

Hocam 30 bine bu mu Pazarama'daki Ryzen 5 isletim sistemli olan mi ayni para 2 side. Pazarama

En büyük fark frame generation 4050 alınca o özelliğe sahip oluyorsun. FPS'i 2 katına çıkarıyor. Bu bile yeterli 4050 alman için.

Fakat sanki bir mod gelişiyordu RX 6000/rtx 3000 serisi üstüne frame generationu getiriyordu Donanım Arşivi paylaşmıştı ileride gelişirse diye 3060 almak daha mantıklı değil mi?

Fakat sanki bir mod gelişiyordu RX 6000/rtx 3000 serisi üstüne frame generationu getiriyordu Donanım Arşivi paylaşmıştı ileride gelişirse diye 3060 almak daha mantıklı değil mi?
4050 de DLSS 3.5 var 8 GB ekran kartı var al gitsin.

Geri
Yukarı