30.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Sıvı metal de termal macun gibi değişim vs gerekiyor mu? Gerekiyorsa nerede yaptırılıyor.

Değişim yapılması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Servis yapacaktır büyük ihtimalle ama yine de bur arayıp sormak lazım. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz servisin yapıp yapmayacağını.

Değişim yapılması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Servis yapacaktır büyük ihtimalle ama yine de bur arayıp sormak lazım. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz servisin yapıp yapmayacağını.
TErmal macun 3 dayaniyorsa sivi termal 7-8 dayanir.

@Xevanior hocam bana onerdiginiz laptopu alacaktım kartım çıkmadığı için alamadım, kaldırılmış ürün 🤦
Hepsiburada'dan önereceğiniz başka ürün var? 35 bin e kadar çıkabilirim. Birde nitro5 ve nitro 16 arasındaki fark nedir ?
Onerdiginiz ürün buydu.

@Xevanior hocam bana onerdiginiz laptopu alacaktım kartım çıkmadığı için alamadım, kaldırılmış ürün 🤦
Hepsiburada'dan önereceğiniz başka ürün var? 35 bin e kadar çıkabilirim. Bir de Nitro5 ve Nitro 16 arasındaki fark nedir?
Onerdiginiz ürün buydu.

Şu modele bakabilirsin. Sıvı metal farkı var sadece. Panelleri aynı bu ikisinin. 4050 olanın panelin kalitesi daha düşük 4060 Nitro 5 ve Nitro 16'lara göre.

Geri
Yukarı