30.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Hocam arkadaşın tarif ettiği cihaz biraz daha premium bir model. Acer bildiğim kadarıyla kasa kalitesi olarak biraz düşük kalıyor bu seride. Ekranı da çok kaliteli değil. Ek olarak taşıması kolay faktörü işin içine girince bu modeller çok taşınabilir olmuyor Rog Flow gibi cihazların yanında. Güç anlamında haklısınız ancak diğer kısımlarda eksi yazıyor gibi geldi bana.
Kasası kaliteli, soğutma performansıda güzel. Ekranı ise IPS ve LED panele sahip. Ağırlığı bence taşınabilir boyutta, 2,50 KG. Eğer yazılım gibi işler için kullanılacaksa attığım laptopu alması daha iyi ve mantıklı olur. Bu işlerde işlemci ön plandadır.

Kasası kaliteli, soğutma performansıda güzel. Ekranı ise IPS ve LED panele sahip. Ağırlığı bence taşınabilir boyutta, 2,50 KG. Eğer yazılım gibi işler için kullanılacaksa attığım laptopu alması daha iyi ve mantıklı olur. Bu işlerde işlemci ön plandadır.

Merhaba, özellikleri güzel acer modelin ancak yaşım 35e geldi. Onu toplantıda, sunumda açmam sıkıntı olabilir :)

Merhaba, özellikleri güzel acer modelin ancak yaşım 35e geldi. Onu toplantıda, sunumda açmam sıkıntı olabilir :)
Rog Flow X13'ün sizin ihtiyacınızı tümüyle karşılayacağını düşünüyorum. İşlemci ve ekran konusunda farklı modelleri var. 4K ekranlı modelleri de vardı diye hatırlıyorum.

Hrik

Bu laptopu rahatlıkla açabilirsiniz.

Hrik.

Bu laptopu rahatlıkla açabilirsiniz.

Bu MSI modeli listemdeydi ama işlemciyi almışken 12. nesil mi alsam diyorum. Siz ne dersiniz?

başka önerisi olan var mı arkadaşlar?

Son düzenleme:
ASUS zenbook Duo serisinden bir laptop öneriyorum. Hem iş hem orta segmen oyunlar için ideal. Kaliteli işçiliği var. Ortalam 35 bin TL'den sıfır satılıyor en uygun modeli. İkinci el daha iyi özelliklisini bulabilirsin 30k ya.

Dosya Ekleri

• 81e46P26WuS._AC_SS450_.jpg
    81e46P26WuS._AC_SS450_.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı