30.000 TL'ye kadar laptop önerisi

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  
Genel olarak iş için kullanılacak; sunum, slayt vs. işler. Gündelik kullanımda ayrıca oyun anlamında en fazla Sims 4 oynanacak bir bilgisayar arıyorum. 20.000 - 30.000 TL aralığında. Laptop konusunda çok bilgi sahibi değilim. HP Victus modelleri gözüme çarpıyor. Birkaç modeli;

2.sıradaki laptop mantıklı geldi. Fikirleriniz nelerdir? Başka marka model de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belirtmedim ama windowslu bir sistem olursa daha iyi olur.
Windows 10 veya 11 usb'si ile kendiniz kurulum yapabilirsiniz. Veya bilgisayarcıya kurulum yaptırtabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/asus-vi...lir-bilgisayar-p-HBCV00004JSLKM?magaza=İntros
İş ive ara sıra oyun için uygun bir bilgisayar bence, bugün kullanmaya başladım, donanımı iyi, ekran güzel, şarj ömrü 6 saat gibi, çok fan sesi vermiyor, malzeme kalitesi iyi, klavye hissiyatı da çoğu gaming laptop'a göre güzel. Macbook Air M1'den geçtim onunla kıyaslayınca şarj ömrü ve taşınabilirlik harici çok bir eksisi yok gibi. Unutmadan hoparlörünü çok beğenmedim. Ayrıca Lenovo Ideapad 5 Pro da bakabilirsiniz. Gaming laptop sizin kullanımınızda optimal olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı