30.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Funny_Valentine

Decapat
Yer
dünya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, babamla anlaşarak bana telefon alması yerine sistem almasını önerdim ve bu fiyat aralığında monitörlü bir sistem toplamak istiyorum. Babamla pazarlık yapabilirsem bütçeyi 35k'ya da çekebilirim, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, babamla anlaşarak bana telefon alması yerine sistem almasını önerdim ve bu fiyat aralığında monitörlü bir sistem toplamak istiyorum. Babamla pazarlık yapabilirsem bütçeyi 35K'ya da çekebilirim, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam ekran kartı konusunda marka görüşünüz nedir?

Kasa Thermaltake yapılarak bakılabilir.

Bu fiyata DDR5 4060 Ti var, çok pahalı.

Buna bakabilirsiniz:
Monitör ile 35'i aşıyor fakat bu ikili sizi en az 5-6 sene götürür. Bütçeyi geçmesin diyorsanız:

Buna bakabilirsiniz:
Monitör ile 35'i aşıyor fakat bu ikili sizi en az 5-6 sene götürür. Bütçeyi geçmesin diyorsanız:

Eğer kardeşimi ikna edip eski bilgisayardaki monitörü alabilirsem monitöre ihtiyacım olmayabilir bende RTX4070 istiyordum babama sormam gerekecek maalesef hocam daha net bir şey söylesin diye ama 4070'li sistem hoşuma gitti teşekkürler.

Hocam o sistemlerdeki işlemciler MPK yanı kutusuz. İşlemci fanı çıkmaz. Ayrı soğutma almanız gerekecek

Buna bakabilirsiniz:

Haklısın dostum gaming.gen.tr'ye bakmadım.

Buna bakabilirsiniz:

Hocam sistemlere bakarken bu sistemle karşılaştım peki bu sistem nasıldır.

Hocam o sistemlerdeki işlemciler MPK yanı kutusuz. İşlemci fanı çıkmaz. Ayrı soğutma almanız gerekecek

Haklısın dostum gaming.gen.tr'ye bakmadım.

Hocam MPK olsa bile herhangi bir soğutucu koyuyolar sisteme, hatta şansa bağlı stoktan daha iyi bile gelebilir. Hiçbir hazır sistem satan firma işlemciyi soğutmasız göndermez

Hocam sistemlere bakarken bu sistemle karşılaştım peki bu sistem nasıldır.

Fena değil hocam fakat DLSS 3'ten mahrum kalacaksınız. Kas gücü olarak 4060'dan iyi. Bütçe çıkarsa 4070'i alın geçin, çıkmazsa da bilemedim alınır mı? Yine de alınmayacak model değil

Geri
Yukarı