30.000 TL'ye laptop önerisi

Engin.Erkurt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, üniversite için laptop bakıyorum. Bütçem 30 bin civarı. Oyunları masaüstü bilgisayarımda oynadığım için ana amacım oyun oynamak değil ancak yine de gerektiği yerde üzmesin. Şarj ve sessizlik gibi konular da önemli benim için. İnternette HP Victus oldukça fazla öneriliyor fakat birbirine benzeyen çok fazla model ve bilgi kirliliği var o yüzden buraya da sormak istedim. Teşekkürler şimdiden.

Ana amaç oyun değil ise MAC veya başka bir markanın ofis laptopu bakılır ama oyunda oynanacaksa gaming önerelim hocam. Gaming alırsanız Pil ve Taşınılabilirlik üzebilir. Karar vermeniz lazım.

Victus 16 15 e göre çok daha iyi diyorlar ama ben yine de önermem. Önerim nitro dan yana.
Hocam Acer Nitroyu genel olarak baya beğenmişler. Kasa kalitesi, ekran, soğutma bakımından falan. Bir tek işlemcisi düşündürüyor.

Hocam Acer Nitroyu genel olarak baya beğenmişler. Kasa kalitesi, ekran, soğutma bakımından falan. Bir tek işlemcisi düşündürüyor.
Bir de aynı modelin 16GB Ram olan versiyonu 1x16 mı yoksa 2x8 mi? Ayrıca eğer ram yükseltmesi yapacak olursam laptopda hangi ramin kullanıldığını nerden öğrenebilirim? Sanırım bazı sitelerde Ram ve laptopu birlikte alıp istekte bulununca rami takıp gönderiyorlarmış doğru mu?

Son düzenleme:
Bir de aynı modelin 16GB Ram olan versiyonu 1x16 mı yoksa 2x8 mi? Ayrıca eğer ram yükseltmesi yapacak olursam laptopda hangi ramin kullanıldığını nerden öğrenebilirim? Sanırım bazı sitelerde Ram ve laptopu birlikte alıp istekte bulununca rami takıp gönderiyorlarmış doğru mu?
Eğer benim attığımı aldıysanız kullanıcı yorumlarına bakarsan laptopta 1 adet boşta ram ve SSD slotu var. RAM için ayrı konu açarsanız yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı