30.000 TL'ye laptop önerisi

Yorumunuz saçma çünkü. Açıklar mısınız neden kaliteli olmadığını? Ayrıca çoğu laptop FreeDOS olarak geliyor. Gayet basit bir işlem işletim sistemi kurmak.

Yorumumu saçma bulabilirsin ama benim veya başkasının fikirlerine asla kötü saçma bu ve bunun gibi şeyler yazamazsın eğer saçma buluyorsan bunu içinde tutman lazım çünkü karşındaki kişiyide kırarsın.

Yorumumu saçma bulabilirsin ama benim veya başkasının fikirlerine asla kötü saçma bu ve bunun gibi şeyler yazamazsın eğer saçma buluyorsan bunu içinde tutman lazım çünkü karşındaki kişiyide kırarsın.

Herhangi kötü bir şey yazmadım zaten, emoji atmamın sebebini sordunuz ben de saçma bulduğumu söyledim. Ve kalitesiz olduğunu neye dayanarak söylediğinizi sordum.

Adamın önerdiği laptopa kötü demişsin, o da senin yorumuna saçma demiş. Bu ne hassaslık hahaha. İnanılmaz la. Bir de işletim sistemi bir şey değil, gidip orijinal windows almak için 1500 lira veren tipler hala var mı hahaha. Tüm laptoplar freedos zaten bu nasıl bir başlık yeminle şok oldum okurken

Adamın önerdiği laptopa kötü demişsin, o da senin yorumuna saçma demiş. Bu ne hassaslık hahaha. İnanılmaz la. Bir de işletim sistemi bir şey değil, gidip orijinal Windows almak için 1500 lira veren tipler hala var mı hahaha. Tüm laptoplar FreeDOS zaten bu nasıl bir başlık yeminle şok oldum okurken.

Kötü şeye mükemmel mi diyeyim bir de Windows 10 5 bin TL'ye satılıyor.

Bilgisayardan anlamadığın belli eğer anlasaydın böyle kendini rezil edecek bir şey yazmazdın.

Çoğu bilgisayar işletim sistemiyle geliyor artık ama bazı kişiler masraftan kaçınmak için koymuyorlar.

Geri
Yukarı