30.000 TL'ye oyun için laptop önerisi

Bütçe
30000

Burçin Ilgaz

Femtopat
Yer
Samsun
Merhaba sevgili arkadaşlar umarım gününüz güzel geçiyordur.

Kardeşim için laptop almaya karar verdik piyasada saçma fiyatları gördükten sonra madem çok fark yok biz de gaming laptop alalım dedik. Bütçemiz 30.000 civarı. Maksimum 40.000'e kadar çıkabilir. Siz değerli üyelerin önerilerini bekliyoruz. Kendisinin öyle çok Hz FPS takıntısı yok yüksek çözünürlük ve kalite seviyor. Mesela abla ben GTA 5 oynarken Cyberpunk oynarken 60 FPS olsun ama hiç donmasın takılmasın 2K çözünürlükte oynasam yeter diyor. Bu fiyata bu özellikte laptop var mıdır bilemiyorum. Şimdiden vakit ayırıp tavsiye verme inceliğini gösteren herkese teşekkür ederim. <3

Bana kalırsa laptop değil masaüstü almanız o fiyata itopya.com da gayet güzel hazır kasalar var ve fiyatları gayet uygun.

2K ekran zor bütçenize göre.

"Takılmayan" demiş hocam.

2 cihazda 13500HX Monster'dan kötü performans veriyor kötü bir tercih olur. Mümkünse bu bütçede HP almayın.

Yani GTA oynarken 2K destekleyen bir ekran da Full ayarlarda kasmadan donmadan oynar tabii ama Cyberpunk çok optimizasyon sorunlu bir oyun bütçeyi aşmanız gerekebilir Cyberpunk'ı 2K da oynamak istiyorsa masaüstü tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı