30.000 TL'ye oyun için PC toplama önerisi

Bütçe
30.000

beratyldz2305

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, toplama kasa + monitör alacağım bütçe 30.000 TL. İki fazla, iki eksikten bir şey olmaz. İtopya'dan az baktım ama fazla bilgim olmadığı için ne alacağımı bilemedim, size sormak istedim. İstediğim her türlü oyunu oynarken vs. problem yaşamak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

SSD'yi 1 TB yap.

Monitör için şuna bakılabilir;

Sistem toplaması daha mantıklı ekran kartını ikinci elden daha ucuza düşürür harika bir şeyler toplarsınız, bence hazır sistem alıp geçmeyin biraz araştırın.

Hazır alacağım diyorsanız üstte arkadaş paylaşmış.

Sistem toplaması daha mantıklı ekran kartını ikinci elden daha ucuza düşürür harika bir şeyler toplarsınız, bence hazır sistem alıp geçmeyin biraz araştırın.

Hazır alacağım diyorsanız üstte arkadaş paylaşmış.

30k bütçesi var zaten, 2. el ile uğraşmasın.

@beratyldz2305 attığım sistemi alacaksanız hava soğutma almayı unutmayın işlemci soba gibi oluyor stok soğutucu ile.

30k bütçesi var zaten, 2. el ile uğraşmasın.

@beratyldz2305 attığım sistemi alacaksanız hava soğutma almayı unutmayın işlemci soba gibi oluyor stok soğutucu ile.
tamamdır attığınız sistemi ekledim başka öneri olursa karşılaştırıp karar veririm teşekkürler
tamamdır attığınız sistemi ekledim başka öneri olursa karşılaştırıp karar veririm teşekkürler

Tamamdır attığınız sistemi ekledim başka öneri olursa karşılaştırıp karar veririm teşekkürler.

Kasım ayında güzel sistemler gelecek diye duydum, bekleyebilirseniz daha iyileri gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı