30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Başkasını düşünme bile.

15" daha kolay taşınır. Aga bu iki laptop çok iyi hangisi daha ağır basarsa onu al MSI ve Omen arasında çok fark yok ikisi de çok kaliteli.
Böyle konularda "şahsen" demek saçma. O halde "şahsen Power Boost çok iyi" olmadı değil mi?
Her yanlışta kişisel görüşün arkasına saklanmayın.

Bana niye püskürdün?

Böyle konularda "şahsen" demek saçma. O halde "şahsen Power Boost çok iyi" olmadı değil mi?
Her yanlışta kişisel görüşün arkasına saklanmayın.
Dostum ben 4 GB RAM 2 GB ekran kartı Intel i5 işlemci kullanan biri olduğum için Monster bana göre iyi bir bilgisayar sana göre iyi olmayabilir fakat bana göre iyi.

Dostum ben 4 GB RAM 2 GB ekran kartı Intel i5 işlemci kullanan biri olduğum için Monster bana göre iyi bir bilgisayar sana göre iyi olmayabilir fakat bana göre iyi.
Bana göre diyorsun hala? Değil? Sen iyi dersen iyi olmayacak. Belki daha iyisi toplanabilir.
Kişisel görüş olmaz bu konuda. ''Bence GamePower'' kaliteli dersem yerden yere vururlar beni neden? Çünkü kaliteli değil.

Abi bence bir tane fiat palio alalım sana 5-6'ya da bi sistem toplarız araba zamlanır o arabanın zamıyla üstüne daha iyi bir pc alırsın :=
Teşekkür ederim tavsiyen için
Ya reis zaten 8 GB RAM 4 GB ekran kartlı bir Intel i7 işlemcili bir laptop alsan zaten paşa paşa tüm oyunları ayarları düşürerek oynarsın zaten.
Ben ayarını düşürmek istemiyorum kardeşim.30-35k arası tavsiyelerinizi bekliyorum.

Geri
Yukarı