30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

O zaman kişisel tercihe kalıyor durumunuz. Biraz tasarımlara falan bakmanız lazım çünkü teknik olarak neredeyse aynı özellikte o fiyattaki ürünler. Attığımız MSI modelinde işlemci daha iyiydi tabii ama Alienware en iyi laptop üreticisi diye biliniyor. Tasarım olarak bakıp gözünüze hoş geleni alabilirsiniz çünkü dediğim gibi performansları neredeyse aynı :)
Ek olarak şunu da söyleyeyim eğer Alienware'e karar kılarsanız ALIENWARE GAMING LAPTOPS | Dell USA kendi sitesinden almak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

MSI olarak bu ikisi​

MSI GE75 Raider 10SGS-202TR Intel Core i9 10980HK 64 GB 1TB + 512 GB SSD RTX2080 Super (36bintl)

MSI GE75 Raider 10SGS-292XTR Intel Core i7 10875H 1TB + 512 GB SSD RTX 2080 Super (30bintl)

MSI GE75 Raider 10SGS-202TR Intel Core i9 10980HK 64 GB 1TB + 512 GB SSD RTX2080 Super (30bintl)

MSI GE75 Raider 10SGS-292XTR Intel Core i7 10875H 1TB + 512 GB SSD RTX 2080 Super (36bintl)

Fiyatları ters mi yazdınız yoksa orijinali mi bu? Eğer böyle ise çok saçma.

Ters yazmışım Alienware TR’de tavsiyen nedir?

Hocam Alienware TR'de düzgün bulmanız zor, genellikle eski modeller var ve kendi sitelerinde satış yok diye biliyorum. Yukarıdaki mesajımda attığım linkten kendi sayfasına gidip nasıl bir şey istediğinizi seçebilirsiniz. Çok taşımayacaksanız kalın olanlar daha performanslı ama ince olanları da çok iyi. Oradan SSD ve RAM özelleştirmesi yapabilirsiniz.

Hocam Alienware TR'de düzgün bulmanız zor, genellikle eski modeller var ve kendi sitelerinde satış yok diye biliyorum. Yukarıdaki mesajımda attığım linkten kendi sayfasına gidip nasıl bir şey istediğinizi seçebilirsiniz. Çok taşımayacaksanız kalın olanlar daha performanslı ama ince olanları da çok iyi. Oradan SSD ve RAM özelleştirmesi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki MSI i9 olan alınmalı mı bu model? bu rakamlar laptop için mantık dışı ama mecbur alacağım.

Kardeşim oyun oynayacaksan laptop alma o paraya masaüstü topla eğer ki ben geziyorum çoğu yere gidiyorum dersen ASUS, Monster, MSI, HP alabilirsin.

Hocam konuyu tamamen okursanız cevabını alacaksınız arkadaş laptop istiyor lütfen yapma.
Yukarıdaki MSI i9 olan alınmalı mı bu model? Bu rakamlar laptop için mantık dışı ama mecbur alacağım.

İ9'lu model gerçekten çok iyi. Fiyat konusunda yapacak bir şey yok malum kur farkı falan var. Ama i7 olan versiyon ile i9 olan arasında çok fazla fark olur mu bilmiyorum ama sanmıyorum. Onun dışında aciliyet yoksa yeni nesil laptoplar beklenebilir ama bu uzun sürebilir. Bir de sorun olmaz ise meslek neydi acaba? Gerçekten merak ettim de.

Hocam ben olsam RTX 3000 serili ürünleri beklerdim. Ama acilse yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı