30.000TL Laptop Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Rita
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 698
Victus 15 kullanıyorum ve sallanmıyor masada. Sert yazı yazmama rağmen gram oynamıyor. Kucağımda ise çok az sallanma var, normal bir laptop kadar.

Bu bütçede biraz daha koyup çok daha güçlü bir sistem alabilirsiniz, hem de 3070 barındıran;

Sağolun hocam. Bu model de güzel fakat ihtiyacımın fazlası biraz. Çok fazla oyun oynayamıyorum oynadığımda da Rainbow Six Siege ve League of legends oynuyorum. Bu ikisi için 4050 bile fazlasıyla yeter sanırım. Ekran konusu için teşekkürler hocam.

Sağ olun hocam. Bu model de güzel fakat ihtiyacımın fazlası biraz. Çok fazla oyun oynayamıyorum oynadığımda da Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve League of Legends oynuyorum. Bu ikisi için 4050 bile fazlasıyla yeter sanırım. Ekran konusu için teşekkürler hocam.

Bu bilgisayar, daha ucuza işinizi görür. 140W 3060 ve MUX bulunuyor;

Attığınız Victus'daki 3060 100W, 4050 ise kaç watt bilmiyorum. Dediğiniz oyunlar için aşırı para vermeden bu modeli alabilirsiniz.

Bu bilgisayar, daha ucuza işinizi görür. 140W 3060 ve MUX bulunuyor;

Attığınız Victus'daki 3060 100W, 4050 ise kaç watt bilmiyorum. Dediğiniz oyunlar için aşırı para vermeden bu modeli alabilirsiniz.
Bu modeli çok beğendim aslında tek kafamı kurcalayan işlemciler arasında büyük fark olur mu hocam? Ve MUX ne işe yarıyor?

Bu modeli çok beğendim aslında tek kafamı kurcalayan işlemciler arasında büyük fark olur mu hocam? Ve MUX ne işe yarıyor?

6800H gayet güçlü bir işlemci. 12700H çok daha güçlü olsa da ekran kartı tarafın da daha iyi 3060 Acer. MUX Switch ise;

Son düzenleme:
AAA oyunda, DDR5 16 GB RAM AMD Ryzen 7 6800H vs 8 GB DDR4 RAM i7 12700H hangisi daha yüksek performans verir örneğin RDR2 için?

AAA oyunlarda aşırı fark olmaz. 6800H alınabilir genelde AAA oyunlar için.

Geri
Yukarı