30-32 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
32000
Evet öneririm ekranda keyif alamadıktan sonra 4050 olsa ne olur 4060 olsa ne olur?
4060'tan %21 daha gucsuz ve 6 GB VRAM yuzunden 1-2 sene sonra patates olacak bir ekran kartini, 4060 alinabilecek butcede onermek konu sahibine saygisizliktir.

2024'te %45 NTSC kullanmakta rezalet benim laptopta bile %100 sRGB var 2016-2017 model.
Laptopta surdurulebilirligi ekran karti belirler, panel degil. O kadar ekrandan rahatsizsan harici monitor alabilirsin ama harici ekran karti alamazsin. Sacmalama bence daha fazla.

Monitörü nasıl taşıyacaksın mobiliteden ödün vermeden?
Dostum git bir magazaya ve Lenovo LOQ ile Acer Nitro 5'i yanyana koy ve incele. Sacmaladiginin farkina varacaksin. LOQ'un ekrani soluk falan degil. Ekrani gayet parlak.
45 NTSC ile 72 NTSC arasindaki farki da abartmanin luzumu yok. Evet 45 NTSC, 72 NTSC'ye gore kotu ama bu onu alinmaz yapmaz, hele ki 4050 ile 4060 ayni parayken bu direkt olarak bir secenek bile degil.

Dostum git bir magazaya ve Lenovo LOQ ile Acer Nitro 5'i yan yana koy ve incele. Sacmaladiginin farkina varacaksin. LOQ'un ekrani soluk falan degil. Ekrani gayet parlak.
45 NTSC ile 72 NTSC arasindaki farki da abartmanin luzumu yok. Evet 45 NTSC, 72 NTSC'ye gore kotu ama bu onu alinmaz yapmaz, hele ki 4050 ile 4060 ayni parayken bu direkt olarak bir secenek bile degil.

Nitro 16 Nitro 5 değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı