30-35 bin sistem önerisi

Nviann

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, linkini verdiğim sistemi almak istiyorum, sizce mantıklı mı? Monitörüm 1080p ve yakın zamanda 2K ya geçmeyi düşünmüyorum. Yavaştan zamlar gelmeye başladı ve aklımdaki birkaç sistemi kaçırdım. Bu fiyat bandında önereceğiniz daha iyi bir sistem var mı? 4000 serisine çıkıp parça kalitesinden feragat etmek mantıklı mı? Çok zorlasam 35K-36K gibi fiyatlara çıkabilirim ama 4070'e çıkmadıkça 8 GB sorunu devam ediyor. Önerebileceğiniz sistemlere ve fikirlerinize açığım.

Aklımdaki sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistem alinmaz, gereksiz pahali.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, linkini verdiğim sistemi almak istiyorum, sizce mantıklı mı? Monitörüm 1080p ve yakın zamanda 2K ya geçmeyi düşünmüyorum. Yavaştan zamlar gelmeye başladı ve aklımdaki birkaç sistemi kaçırdım. Bu fiyat bandında önereceğiniz daha iyi bir sistem var mı? 4000 serisine çıkıp parça kalitesinden feragat etmek mantıklı mı? Çok zorlasam 35K-36K gibi fiyatlara çıkabilirim ama 4070'e çıkmadıkça 8 GB sorunu devam ediyor. Önerebileceğiniz sistemlere ve fikirlerinize açığım.

Aklımdaki sistem.
Eğer bütçen yeterse deepcool hava soğutma eklemeni öneririm. Tam 36k yapıyor. Bence 36k yap bütçeni ve attığım sistemi soğutma ekleyerek al. Bütçeni artıramazsan soğutmasız al.

hepsini nerden alabilirim
Eğer bütçen yeterse deepcool hava soğutma eklemeni öneririm. Tam 36k yapıyor. Bence 36k yap bütçeni ve attığım sistemi soğutma ekleyerek al. Bütçeni artıramazsan soğutmasız al.

En son bu iki sistem arasındayım alttaki sistem ASUS olduğu için içime daha çok siniyor ama üstteki 4070 Ti ve parçaları fena değil gibi sizin düşünceleriniz nedir?

Alfa V2 Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4070TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

ULTIMA-4070 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS DUAL GeForce RTX 4070 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
4070TI al. Kasayı 750w yaparsan iyi olur.

hepsini nerden alabilirim
Anlamadım dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı